Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tegyek hogy ne sírjak a...

Mit tegyek hogy ne sírjak a ballagáson?

Figyelt kérdés
Most ballagok 8.-dik osztályból és alapból minden évzáron, ballagáson, évnyitón szoktam picit pityeregni. A lényeg az hogy én fogom mondani a búcsúszöveget és miközben mondom ne sírjam el magam 100 ember előtt. Nagyon félek tőle és már vagy 1 hete ezen kattog az agyam állandóan és még 3 hét van a ballagásig. Segítsetek pls.

2015. jún. 5. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tanárod tudta, hogy ilyen fajta vagy, akkor miért bízott meg ezzel a feladattal?
2015. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
3 hét? Nekünk 5 nap, és nem akarom, nem, nem, nem. Nem akarok elmenni.
2015. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne sírj. Azt.
2015. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Pár gramm zöld, és tök nyugodt leszel.
2015. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%
iskola vagy a körzeti orvostól kérjél egy szem feszültségoldó nyugtatót és vedd be az esemény előtt
2015. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Persze 5-ös "nyugtatózza" magát még amikor teljesen felesleges, lesz majd rá szüksége később... Idiót. :D Szerintem ha síros vagy akkor sírni fogsz, egy ballagáson nem lesz ciki. Szerintem azért lehet a boldog pillanatokra gondolni és amik várni fognak az új suliban. :D
2015. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudta a tanárom hogy sírós vagyok:D De igazából nem is értem mert egyszer úgy vagyok vele hogy elmondom simán utána meg hogy ez nem fog menni, sírni fogok, elfogok ájulni:D Köszi a válaszokat!:)
2015. jún. 6. 21:01
 8/10 A kérdező kommentje:
És nem lesz ciki oké tudom:D Csak hogy ne a szöveg közbe sírjam el magam, mikor mondom és majd ne tudjam elmondani a sírástól:D
2015. jún. 6. 21:03
 9/10 anonim válasza:
46%
6-os nem azt mondtam hogy nyugtatózza be magát hanem hogy kérjen egy szem gyógyszert te gyengeelméjű. vagy annyira hűlye vagy hogy egy szem gyógyszert addiktív adagnak gondolsz. nem kell belepofázni abba amihez tökéletesen hülye vagy világos
2015. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) De végül csak sírtam az első lét mondtad után és nem tudtam elmondani:D Nem volt gáz, csak sajnálom hogy nem tudtam elmondani:D
2015. jún. 20. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!