Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Idén ballagok. Nagyon félek....

Idén ballagok. Nagyon félek. Mi lesz ha elesek mikor bemegyünk a terembe?

Figyelt kérdés
Magassarkú cipő!!

2015. szept. 17. 07:50
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Jól kiröhögnek, mi lenne? :D
2015. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha amúgy szoktál magassarkúban járni, miért esnél el?

Ha nem szoktál, akkor nem azt kell felvenni.

2015. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Alattam meg eltört a szék mikor kint ültünk, és állhattam egész végig. Ez szerintem gázabb, és meg is történt... :D :D
2015. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Akkó' el lesző' esve. Mit rinyálsz ezen?
2015. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Jól beégsz, mindenki kiröhög, és talán még a bokádat is kificamítod. Ne vegyél fel olyan cipőt, amiben nem tudsz járni.
2015. szept. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez komoly kerdes szeptemberben??? :)
2015. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ballagáson nagyot nem lehet esni, mert olyan sűrűn mentek egymás mögött, hogy az előtted menő megtart. Már ha nem vagy kétszer akkora, mint ő. Nagyobb kockázatot jelentenek a lépcsők: kezedben a fél virágbolt, egyensúlyoznál, ha tudnál, a lépcső meg vagy csúszásgátlós, vagy nem (ez utóbbi gyakoribb). A korlátba sem lehet kapaszkodni - bár az is igaz, hogy lassan fogtok menni.

Egyébként meg van egy trükk, amit előttem is mondtak: tessék gyakorolni! Ha már megvan a ballagós cipőd, akkor fel kell venni és hordani minél többet, ha pedig még nincs meg, a lehető leggyorsabban be kell szerezni. Rengetegen követik el azt a hibát, hogy ballagás előtt 1-2 héttel vesznek a gyereknek magassarkú cipőt, öltönyt, ünneplő bőrcipőt (kinek mit), aztán a ballagáson szorít, feltöri a lábát, imbolyog benne, belesül vagy csak szimplán elájul, mert fojtogatja a fehér ing, amin életében először gombolja be a felső gombot (az iskolai ünnepségeken ugyanis mindig fater kinőtt rövid ujjú fehér ingje volt rajta tökig kigombolva, felhajtott gallérral, deréknál kihúzva). Pedig nem nő akkorát a gyerek ősztől vagy év elejétől, hogy kinőné a ruhát és ha pár hónappal előtte elkezdi hordani, akkor hozzá tud szokni kellőképpen. Például a lányok megtanulnak magassarkú cipőben járni, a fiúk meg rájönnek, hogy öltönyben marhára kényelmetlen és ronda az "olyan laza vagyok, maj' szétesek" járás, esetleg a folyamatos "lássátok, milyen kemény 36-os karom van" feszítés.

2015. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
ugye nem fiú vagy? :D
2015. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Most komolyan ettől parázol leginkább? Szerintem ezt a humor kategóriába szántad.
2015. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Hány évig edzettél? Ki lesz az ellenfeled? Ha csata közben esel el akkor is adjál bele mindent! Nem gáz ha elesel az a szégyen ha megfutamodsz! Árghhhh!

Ha félsz akkor ne magadba higgy! Higgy bennem aki benned hisz!

2015. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!