Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mi a legjobb ajándék egy...

Mi a legjobb ajándék egy tesitanárnak?

Figyelt kérdés

Idén ballagok (középiskola) és mindenképpen szeretnék adni valamit a tesitanáromnak, mert nagyon megkönnyítette az életemet a kedvességével. Ha ő nem lenne, már tuti végem lenne :D

Mit lehet adni, aminek igazán örülhet? Maradandóra is gondolok itt és valami finomra, akár. :)

Azt tudom, hogy a bort nem szereti. Igazából nem tudok róla semmit, ami segíthet.

Kitaláltam, hogy egy tollat csináltatok egy bizonyos mintával (amit ő majd ért remélhetőleg), de ezt én kevésnek érzem.



(Hallottam már, hogy ilyenkor az ofnek szoktak csak adni. Szerintetek "baj", hogy én adok a tesitanárnak is?

Valamit... mit gondoltok, megölelhetem, vagy még most sem "szabad"? :D)

17/L


2015. okt. 13. 19:02
 1/6 anonim válasza:
Az nembaj ha adsz neki is ajit..én is adtam a kedbenc tanàromnak..én adnân neki a tollat és valami tornafiguràs dolgot egy desszerttel
2015. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megköszönöd neki az elmúlt éveket, és ennyi. Szerintem a többi kínos, a leírás alapján is látszik, hogy bele vagy esve. Hülyén venné ki magát.
2015. okt. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mondasz butaságot. Bár nem úgy fogalmaznék, hogy bele vagyok esve, de nem áll nagyon messze az igazságtól.

Tisztában vagyok azzal is, hogy hajlamos vagyok átesni a ló túloldalára és az ölelést igencsak soknak tartanám, de megkérdeztem, mert azért nem lett volna rossz :D

Azonban azt, hogy valamilyen csoki és egy toll+ valami apróság túlzás lenne nem hinném.

De köszönöm a válaszodat, elgondolkodom rajta!

2015. okt. 18. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Csoki elég, vagy süss neki saját sütit, de az az igazság, hogy az se kell. Annál többet nem tudsz neki adni, hogy elmondod, milyen jó tanár, és megköszönöd.
2015. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, 2-es voltam.
2015. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tollbogre válasza:
Vegyél két karton proteinszeletet!!! én azt adom neki minden évben. :)
2015. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!