Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Legjobb barátnőnek ajándék?

Legjobb barátnőnek ajándék?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm idén ballag,sajnos kicsit eltávoldotunk egymástól az utóbbi időben,nincs egymásra időnk,de szeretném meglepni vmivel ballagására,amivel a barátságunkra emlékeztetem,mivel sajnos ő hamarosan el is költözik,és nem fogunk találkozni.

Tudom hogy én ismerem igazán stb.,de kíváncsi lennék ti mit adtatok/adnátok ilyen helyzetben? :)

19/L


2013. ápr. 9. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ki kellene valamit találnom az unokatesómnak (Egyben legjobb barátnőmnek) ő is most ballag, és ráadásul most lesz 18 is:

Nekem az jutott eszembe, hogy ha most költözik el, akkor ugye még kevesebbet látjátok majd egymást, adhatnál neki valami fényképes dolgot.

Pl tavaly unokatesóm szülinapjára adtam kettőnkről egy fényképet egy képkeretben amit én festettem. MEg méh hozzá csokit, ilyesmit.

Vagy jó ötlet lehet saját készítésű egy fényképalbum, amiben rólatok készült fénykép van és a képek alatt valami vicces szöveg, a kép körülményeiről, ilyesmi

2013. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én egyszer egy fényképes díszpárnát kaptam a legjobb barátnőmtől ajándékba amin a kettőnk képe van. nagyon örültem neki. az ilyen fényképes ajándékok szerintem nagyon jók. mindig a közös emlékek jutnak az eszébe az embernek ha ránéznek. az első kommentelő album javaslatával azért nem értek egyet, mert azt egy idő után beteszi a fiókba és csak akkor veszi elő ha éppen a kezébe akad. a képkeret meg szerintem egy kicsit uncsi ha az embernek sok van. de ez csak az én véleményem :)
2013. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a barátnőmnek egy üveg gömböt ajándékoztam, amibe egy, a barátságról szóló idézet volt belegravírozva. Nagyon-nagyon örült neki!!!
2013. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy könyv a kedvenc írójától, és pár sor a borító alá, kézírással, esetleg.
2013. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!