Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogy oldjam meg hogy ne...

Hogy oldjam meg hogy ne kapjanak képet, de lássák, hogy én se maradok ki semmiből?

Figyelt kérdés

kis gimibe mentem az általánosból (7.-től gimis vagyok és így nekem 6 év a gimnázium)és hát nem vagyok túl jóba a volt osztálytársaimmal ...szó szerint kiutáltak.

Viszont nekem most van a "ballagásom" ( osztályfőnököm jóvoltából összedobtunk egy ballagást saját magunknak és minden ugyanúgy megy mintha igazi lenne).

Már voltam fotózáson is és meg vannak a minta képek, ki szeretném tenni facebookra hogy ki kér...de ez igazából azt a célt szolgálja hogy a volt osztálytárasaim is lássák, hogy nem maradok ki semmiből.

Hát ez így eddig szép és jó...de mi van akkor ha valamelyikük aláír hogy neki kell...és akkor meg mondjam neki hogy én nem adok? vagy csak simán hagyjam figyelmen kívül? De amúgy azt se érteném hogy miért akarnának róla egy fotót ha úgy is gyűlölnek...azt meg végkép nem akarom hogy a hátulján meg az legyen hogy "barátságunk emlékére".... nem is voltam egyiknek se a barátja soha.

A kérés az lenne,hogy mit csináljak ha alá írnak? De lehet hogy ki se kellene tennem a ballagási fotókat...



2016. ápr. 16. 20:44
 1/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem leírni hogy "általános iskolai" ballagás...szóval 14 vagyok
2016. ápr. 16. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az adatvédelmi beállításoknál be tudod állítani azt is, hogy csak lássák a képet, de ne tudjanak kommentelni. Ettől függetlenül butaságnak tartom az egészet. El kellene már végre felejtened a régi osztálytársaidat, ha nem szerettek, és a mostaniakkal jól érezni magad. Én egy gondolatot nem pazarolnék rájuk. Szóval a helyedben egyáltalán nem foglalkoznék azzal, hogy látják-e a képet, csak emiatt ki sem tenném, ha meg olyan kér belőle, aki nem érdemli meg (amit amúgy kizártnak tartok), egyszerűen nem reagálnék a kérésére, mintha oda sem írta volna.

Mellesleg az egész ballagást hülyeségnek tartom. Nem ballagsz éppen sehonnan sehová, felesleges pusztán azért megrendezni, csak mert azok, akik általánosban maradtak, most ballagnak. Az osztályfőnöködet sem értem.

2016. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod:) átgondolom még amit írtál. Igazából én se nagyon örülök hogy ez így meg van csinálva...nem szeretem a nagy felhajtást,de rengeteg rokona lesz meghívva mindenkinek.

De aztán még szerenádozni is megyünk...ennek se örülök túlságosan.

2016. ápr. 16. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szerenádozzatok, bulizzatok, érezd jól magad, és egyáltalán ne foglalkozz a volt osztálytársaiddal! Két év alatt valószínűleg azt is elfelejtették, hogy a világon vagy, kétlem, hogy egyáltalán eszükbe jutna, hogy kimaradsz a ballagásukból. :)
2016. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Basszus, 14 évesen legyél már kicsit érettebb. Őszintén, ki a f**t érdekel, hogy a volt osztálytársaid, akikkel utáljátok egymást, mit gondolnak rólad ? A legjobb az lenne, ha egytől egyig le is törölnéd őket az ismerőseid közül. Beszélni úgysem fogtok egymással, a dolgaidat meg nem kell látniuk, semmi közük hozzá, főleg, ha genyók voltak veled. Nem kell neked azt lesni, hogy vajon észreveszik e a ballagási képedet... úgysem fogja érdekelni egyiküket sem.

De ha feltétlenül ragaszkodsz hozzá, hogy kitedd a képeket, és még meg is kérdezd, hogy kell e valakinek, és valamelyik volt osztálytársad odaír, hogy kéne neki, akkor már igenis legyen benned annyi, hogy akkor adsz is neki. Ha figyelmen kívül hagynád, vagy közlöd, hogy neki nem adsz, akkor még nagyobb tapló lennél, mint ők veled valaha voltak.

2016. ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igazatok van....épp ideje magam mögött hagyni a múltat.

Megértettem hogy nem szabad velük foglalkoznom, már mindet levettem az ismerőseim közül és nem fogom feltenni facebookra a képeket, hanem személyesen kérdezem meg az igazi barátaimat:) Köszönöm a segítséget:))

2016. ápr. 17. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Te simán nem vagy normális.
2016. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éljen. Végre egy fiatal, aki hallgat a bölcs szóra. Ilyet is ritkán látni. :D
2016. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mindig meghallgatom más tanácsát és néha be kell látnom hogy nem az én nézetem a helyes:)
2016. ápr. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!