Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándékötlet amit anyósékhoz,...

Ajándékötlet amit anyósékhoz, anyukámékhoz, sógorékhoz is lehet vinni, amit közösen kaphatnának és nem kellene egyesével anyósra, apósra,10 rokonra egyesével kitalálni mit kapjanak? Akár saját készítésű?

Figyelt kérdés
Volt már házi mogyoró likőr, narancs likőr ilyenek kilőve. Varrtam már nekik, kaptak már szuper karácsonyfadíszt is. Agyam nincs hozzá mit kapjanak. Megbeszéltük csak jelképes kis apróságot veszünk/készítünk egymásnak, de semmi ötletem.
2014. dec. 13. 21:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Feleségemnek vettem egy fehér kerámia folyékonyszappan adagolót, csinálunk a gyerekekkel folyékony szappant házilag, karácsony illatú illóolajjal, a kerámiát pedig a gyerekek színes ujjlenyomatai fogják dísziteni, ezt még lakkal lefújom, hogy tartós legyen. Remélem örülni fog neki.
2014. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Készíts fürdősót!Neten biztosan megtalálod hogyan kell :)
2014. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok.Szerintem még a mézeskalácsházikó sem rossz.Én volt,hogy azt kaptam és nagyon örültem neki.
2014. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretik az édeset, akkor befőttesüvegbe dió, mogyoró, mazsola, mandula stb és nyakon öntöd mézzel. Isteni finom :)
2014. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!