Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Középiskolai ballagásra...

Középiskolai ballagásra mennyit illik adnia a keresztszülőnek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 13:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
51%
úristem.... 50e anyum fizezésének harmada, annyit biztos nem tudunk ilyenre költeni... nálunk eddig 5e volt az általános ünnepekre... de most unokatesóm kap egy 10e-s nyakláncot... attól függ mi volt nálatok eddig a szokás
2016. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 nandi00 válasza:
Teljesen felesleges 50e-t adni, elég 10-20 + egy szép virág, meg sok-sok dicséret.
2016. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet utálni fogtok érte, de szerintem az sem mindegy,hogy a keresztgyereketek éppen kettessel átbukdácsolt, vagy jeles tanuló.

ha nagyon jól tanul és megy is tovább tanulni, ergo még jó pár évig nem lesz saját keresete(diákmelón kívül, de azt nem nevezném rendes fizetésnek). addig eléggé kiszolgáltatott helyzetben van. ha jól tanul, vannak céljai akkor én odaadnám az 50-et, motivációként.

de ha csak melegedni jár be a suliba, akkor szerintem nem kell annyira túlzásba vinni.

de ez csak az én véleményem.

2016. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Anyagi helyzettől függ.


Nálunk 2 keresztgyerekünk is ballag, 40000 Ft-ot adunk nekik fejenként, plusz egy-egy csokor.

2016. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!