Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 2000-2500Ft körül hol tudok...

2000-2500Ft körül hol tudok virágcsokrot venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami gazdag de a legjobb barátnőm ballag és szeretnék egy kisebb csokrot venni neki. Hol tudnék venni ennyiér? Nem kell nagy extra dolog bele.. még ha egyszerű szegfű az se baj de ilyen 6ezerért láttam mindenhol... lufikat, plüssöket nem szeretne.

2016. ápr. 27. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 szál szebb virágot bárhol megkapsz csokorban ennyiért. Én 2000 forintért köttettem a múltkor egy csokrot a Horvát Mihály tér környékén, volt benne egy rózsaszín királyliliom, egy szép szál rózsa meg szellőrózsa + díszítés stb.

Kis csokrot készíttess mindenképpen, nagy, nehéz kazallal nagyon fárasztó ácsorogni az ünnepségen.

2016. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik virágoshoz bemész, és megmondod hogy egy vegyes csokrot szeretnél egy tizenéves lánynak, max 2500 forintért.
2016. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az közel is van a sulihoz. Köszönöm szépen! :))
2016. ápr. 27. 22:41
 4/5 anonim válasza:

Ne mond meg, hogy ballagásra viszed:)

egy ismerősöm a nővére esküvőjére köttetett csokrot de nem mondta meg h esküvőre viszi, és olcsóbb volt

2016. máj. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Újbudai piacon megoldottam ott az Alle mellet. 1500Ft volt egy csokor benne rózsa, gerbera, szegfű és egy kis zöld díszítés. Gyönyörű is lett!!!!
2016. máj. 2. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!