Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nemsokára elballagok az...

Nemsokára elballagok az általánosból! Mit kérjek ajándékba?

Figyelt kérdés
Alapjáraton majdnem megvan mindenem!! Egyszerüen nem tudom mit kérjek, mert eredetileg elmentem volna Angliába, csak lemondták az utazást, utánna az volt, hogy kapok egy motrot+jogsi, csak arra meg nár idö sincs. Magamról annyit, hogy elég sportos vagyok, szeretem a fiusabb dolgokat, motrokat, kocsikat, stb.... Ui.:rocker vagyok, de a metalt is imádom!! Szimpla tárgyakat nem akarok kapni, inkàbb olyan utazgatós fajta vagyok!! Pls.... Segitsetek!! Az értelmes válaszokat elöre is köszönöm!!

2015. ápr. 26. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezték, hogy mit szeretnél?

Nálunk pl. ilyen nem volt, és nem is gondoltam, hogy kérnem kellene valamit ebből az alkalomból, viszont adtak így is. Egyedül azt kérdezték meg, milyen tortát szeretnék.

2015. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt, hogy:

"Anyu, apu, én csak a 8 általánost végeztem el eddig, ami egy alapvető dolog, nem érdemel ajándékot/kitüntetést, ezért én sem kérem semmit. Szeretlek titeket."

2015. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni, h 14 éves vagyok, lány!! Az eddigi vàlaszokat pedig köszönöm szépen
2015. ápr. 26. 11:02
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Veled csak az a baj, hogy amugy is megvan mindened, el vagy kenyeztetve a vegletekig. Altalanos iskola elvegzesehez nem jar rolex meg kulfoldi ut, nem tudom te melyik valosagban elsz, de biztosan nem abban, amiben mi.


Ha mar ennyire kerni akarsz valamit, kert egy gimnaziumi felvetelt...

2015. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Semmi. Nem értem miért akar mindenki ballagási ajándékot, amikor csak általánosból ballag... Tesóm tavaly ballagott. Kapott minden közeli rokontól egy csokor virágot, meg pár ezer forintot. Ennyi.
2015. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp adni akarnak valamit (általában ez szokott lenni egyébként, nem mindig az ünnepelt kunyerál), kérj valami hasznosat, pl. egy könyvet, ami a továbbtanulásodban vagy a szakmai karrieredben később jól jöhet (pl. ha szeretsz fotózni, és szívesen űznéd komolyabban, kérhetsz ilyen jellegű szakkönyvet, csak egy példa), hasznos ajándék lehet valami tanfolyam vagy különóra is, amire már régóta vágysz, most itt az alkalom, sport, tánc, szakmai, nyelv.
2015. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz hogy mindened megvan. Fényképezőgép mondjuk szerintem jó, amerre utazgatsz, profi képeket tudsz készíteni.
2015. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

14 évesen motrot?

Egyáltalán általános iskolai ballagás után ilyen nagy ajándék? Mi lesz az érettséginél, kapsz egy lakást?


Én egy csokor virágot kaptam és után elmentünk a cukiba sütizni, fagyizni.

2015. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Azt a sok irigy büdös embert... Hihetetlen, ha megtehetik akkor had kérjen amit szeretne. Szerintem kérj egy robogót, és közben megcsinálod rá a jogsit. Még felelősségtudattal is felruháznak, hogy ilyen komoly dolgba vágod a fejszédet 14 évesen.
2015. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
*dologba. :D Csak ne szállj el a fellegekbe...Én pénzt kaptam anno volt vagy 7 éve, de szép kis összeget. :D Aztán valahogy elköltődött, de biztos jó dolgokra. :D
2015. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!