Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ilyen esetben mit kell adni a...

Ilyen esetben mit kell adni a ballagónak?

Figyelt kérdés

Meg lettem hívva egy általános iskolai ballagásra és az azt követő ebédre, de sajnos a ballagásra nem tudok elmenni, mert másutt van halaszthatatlan, hivatalos elintézendőm, de az ebédre már visszaérek. Először is ; ugye ez nem úgy jön majd le, mintha csak "zabálni" mennék? Mert nem az a célom...

Másodszor pedig, ilyenkor mit illik adni? Ugyanazt, amit akkor adtam volna, ha a ballagáson is megjelentem volna?



2016. jún. 7. 04:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ekmondod, hogy halatszhatatlan dolgod van es ismer a csalad akkor biztos nem gondolja ezt rolad. Viragcsokrot mindenkepp vigyel neki. Nem tudom, hogy milyen nemu a ballago de ha lany esetleg valami egyszeru lanc megteszi fiunak nem jut eszembe semmi. Ballagasos bir jutott eszembe esetleg egyedi feliratu borospoloval de mivel csak 8.os ezert nem tudom mit szolnanak hozza. De ha nem olyanok a szulei akkor szerintem ez se rossz otlet. Vagy kis penzt boritekba es azis jo mindket nemnek.
2016. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Én nem mennék az ebédre sem.

Elmondanám, hogy halaszthatatlan dolgom van. És csak ha ők ragaszkodnak hozzá, hogy az ebédre menjek mindenképp, akkor mennék.

Ajándék természetesen ugyanaz lenne. Nem értem. Vagy szerinted kevesebbet kéne adni, mert te később mész? :D

2016. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az ebedre is meghivtak, miert mondja le azt is es miert konyorogjenek neki. Legalabb azon ott lesz..altalanos iskolai ballagas egyszer van csak.
2016. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: mert nem csak az ebédre hívták, hanem az egész ballagásra. Ezért jó előre tisztázni, hogy ő csak az ebédre tudna menni. Különben az lesz, hogy lesz egy-két kedves rokon, akinek ez úgy jön le, amit írt is a leírásban "csak zabálni mennék".
2016. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden követ megmozgattam,és végül sikerült elintéznem, hogy a ballagáson is részt vehessek!:) Köszi a válaszokat!!
2016. jún. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!