Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Már most hiányoznak az osztály...

Már most hiányoznak az osztálytársaim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most ballagok 1 hét múlva,de nagyon jó sulim és osztályom volt!Akár hányszor bármi eszebme jut pl.ez volt az utolsó csütörtök 8év után,vagy meghallok egy zenét amit sokat hallgatunk együtt elfog a sírás és nagyon fáj a lelkem!

Mit tegyek?

Nagyon gáz ha végig sírom az egész ballagást?



#ballagás #általános iskola #általános iskolai ballagâs
2016. jún. 9. 18:53
1 2
 1/13 Yolomaster válasza:
100%
abszolut nem gaz hogyha sirsz. Mindenkit meghat fiut is es lanyt. Es sokszor szervezz talit veluk esd az enyhiteni fogja a hianyukat ;)
2016. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is éppen ugyanígy vagyok :''C
2016. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ó,én még csak jövőre ballagok,de átérzem,már most nem tudom hogy fogom bírni...de igen,akivel igazán jó kapcsolatod van,találkozzatok továbbra is,illetve próbálj a többiekkel is valamilyen kapcsolatot tartani,talán könnyebb lesz így...
2016. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
és nem gáz ha sírsz :)
2016. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,hasznosak voltak;de jöhetnek még! :)

De jó neked #3-as,hogy mégcsak ott tartasz! :(

Élvezd ki amég lehet a közös pillanatokat ;)

2016. jún. 9. 22:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

17F vagyok és még mindig hiányzik az általános sulis osztályom, engem is gyakran a sírás kerülget ha megnézek egy régi videót amiben baromkodtunk, vagy meghallom a zenét amit mindig karácsonykor hallgattunk és arra adtuk elő az osztálytáncot :)

Nem gáz ha végigsírod a ballagást de azért legyen nálad zsepi és a fotózkodásra tedd rendbe az arcod.

Tapasztalatból beszélek, örökké hiányozni fognak elvégre 8 éven át voltatok együtt jóban-rosszban, de lassan enyhülni fog az érzés, jövő ilyenkor már boldogan fogsz visszatekinteni, lehetőleg megbánás nélkül. A legjobb barátnőddel azért tartsd a kapcsolatot, egy ilyen hosszú barátság mindennél többet ér.

Minden jót! :)

2016. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy! :)
2016. jún. 10. 14:15
 8/13 anonim válasza:
74%
Én csak jövőre ballagok, vannak barátaim, lehet kicsit rosszul hangzik, de kibírom nélkülük. :D
2016. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%
Egy éve ballagtam, és hiányzik a volt osztályom.. én akkor sírtam el magam, amikor megnéztük az osztályvideót, de szinte mindenki sírt akkor:) egyáltalán nem gáz:)
2016. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én most csütörtökön fogok ballagni és még mindig nem hiszem el. Pont tegnap derült ki, hogy lenne egy programom csütörtökre, de mondta az a személy, hogy rossz az időpont. Fejben számolgatni kezdtem, hogy nem gáz megoldom másnapra úgysincs sok tanulnivalóm és amikor mondta, hogy 4-től oszi órám lesz, szinte visszakérdeztem, hogy miért. Akkor esett le, hogy többet nincs jelentősége annak, hogy péntekre tanulnom kell, mivel nyolc év után a tegnapi volt az utolsó péntekem.

Én is pont úgy vagyok mint te és örülj annak, ha csak a ballagást fogod végig sírni, én az egész hetet. :(

Tölts velük minél több időt, ballagás után is, szervezzetek közös programokat és jobb/könnyebb lesz.

2016. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!