Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kell csinálni egy ballagáson?

Mit kell csinálni egy ballagáson?

Figyelt kérdés
idén ballagok 8. ból és hát nem tudom , hogy mit kell csinálni , pl kell verset mondani meg ilyesmi kell e szerepelni ?? ( nagyon izgulós vagyok és hát nem tudom hogy mi fog várni )

2016. okt. 25. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt osztály nagyrésze csak vonul párban, aztán áll egy helyben és meghallgatja a beszédeket, maximum ha valami elismerést kap, kimegy az igazgatóhoz kezet fogni. Az osztály "üdvöskéje" meg verset mond, beszédet a szülőkhöz, tanárokhoz, osztálytársakhoz, alsóbb évfolyamosokhoz.
2016. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor nem is kell mondani pár szót a többiekhez ?
2016. okt. 25. 20:15
 3/9 anonim válasza:
Ballagni:))))
2016. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vicces vagy
2016. okt. 26. 14:29
 5/9 anonim válasza:
Szia! Én is idén fogok ballagni, de csak bőgnöm kell majd a helyemen. A mi sulinkban úgy van, hogy a hetedikesek rendezik az egészet.
2016. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dr. Bubó Béla válasza:
Már jópár éve ballagtam, mi az udvarom egy szertartás keretében gyújtottunk egy nagy tüzet, és az összes könyvet bele kellett dobni. Ez alatt verseket mondtunk, és énekeltünk.
2016. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Miért kéne félni? Én végig röhögtem az egészet :D
2016. okt. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmész, kontárkodnak a hetedikesek, kimentek leültök, mondogatnak néhány búcsúztatót, gyalogoltok kicsit, aztán irány haza. :D Valószínűleg ki lesz jelölve néhány ember, aki mondd verset, vagy énekel, de az is lehet, hogy mindenkinek kell, iskolától függ. Nálunk középsuliban is így volt, sírhatsz is, nincs megtiltva, csak ne röhögj! :DD Nekem igen ám mérsékelni kellett magamat. :D
2016. okt. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi dolgod. Az évfolyam éltanulói szoktak szólni pár szót, és akit kitüntetnek ilyen olyan okból az kimegy kezet fog az igazgatóval, átveszi a többnyire könyvajándékot, visszaáll a helyére.

A műsor közepén szoktak hagyni pár percet, hogy a rokonok körbeugrálhassanak, lefényképezzenek.

A szervezés alsóbb évesek dolga, többnyire 7. osztályosoké, esetleg másokat is beállítanak sorfalat állni.


Neked csak annyi a dolgod, hogy szépen felöltözve jelen vagy, sírás esetére van nálad zsepi, normálisan étkezel aznap, hogy ne te legyél az aki elájul.

2016. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!