Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti mit vennétek ballagásra...

Sankarea kérdése:

Ti mit vennétek ballagásra egy végző (cukrász) lánynak?

Figyelt kérdés
Kérnék szépen pár ötletet olyat ami jelképezné,hogy felnőtt,de szép is legyen valamint emlék.Egyedi gravírozott órát szerettem volna,de egy rokon már említette,hogy azt kap,aztán nyaklánc is foglalt,ezért szeretnék ötletet kérni.

2017. ápr. 20. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Én annak idején készpénzt kaptam mindenkitől, mert az volt a leghasznosabb, elkölthettem nyelvtanulásra pl.

Ajándékutalvány, amit szintén arra fordít, amire szüksége van, szintén hasznos.

Én ilyen kacatoknak őszintén nem örültem volna, mert nem szeretek ilyeneket viselni. Ajándék parfümöt, egyéb kozmetikumot is mind el szoktam adni.

Talán az lenne a legegyszerűbb, ha megkérdeznéd, hogy minek örülne.

2017. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Illetve egyvalaminek talán örülnék: egy jó minőségű, nagy fényképalbumnak. A szebbek tízezer körül vannak, szóval nem is gagyi ajándék. Össze lehet benne gyűjteni gimis emlékeket, koncertjegyek, ellenőrző könyvek, egy-két dolgozat, később szakmai elismerések, stb. Nekem is van ilyen albumom.
2017. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöma választ :) pénzt is kap amellé szerettem volna még valami kis apróságot
2017. ápr. 20. 12:06
 4/10 A kérdező kommentje:
A fényképalbum tényleg jó ötlet bele lehetne tenni szalagavatós képet is kezdőképnek
2017. ápr. 20. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nem jó, az album? 50 évesen végiglapozhatja a gimit. Szerintem buli. Minden tanár, diák írhat bele cetliket, meg adhat bele tablóképet.

De ha mindenképp ékszer szerűséget akarsz, akkor esetleg nézd meg a Pandora ékszer honlapját: talán kérhetsz ajándékutalvány karperecre, amire választhat különböző "fityegőket", amik biztos tetszenek neki.

[link]

2017. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a linket :) szerintem maradok az albumnál tényleg nagyon jó ötlet köszönöm szépen a segítséget :)
2017. ápr. 20. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. Jó ballagási bulit, sikeres érettségit és jó időt. Remélem nem ilyen időben kell majd szegénynek az udvaron szoknyában felsorakozni....
2017. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük :) hát én is remélem a jóidőt 5-éig csak javul a helyzet :)
2017. ápr. 20. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egy találó idézettel gravírozott nyelű fakanál, belekötve ballagási virágcsokorba
2017. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmit.

Max. Egy szál rózsát.


Egy ölelést és ha nem titok, egy alapos csókot.

2017. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!