Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Kell ebben az esetben csokrot...

Kell ebben az esetben csokrot adnom a ballagáson?

Figyelt kérdés

Nemsokára elballag a középiskolából az unokatesóm (18/F). Még sosen voltam ballagáson, eddig még csak a saját iskolámban álltam sorfalat, szóval nem nagyon ismerem a szokásokat. Én is megyek a ballagásra, de nem lesznek ott a szüleim. Ilyenkor illik valami ajándékot vagy csokrot adnom, vagy elég hogyha ezt a felnőttek csinálják én meg csak adok neki egy puszit és gratulálok?

14/L



2017. máj. 3. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha meghívtak akkor illik virágot adni.
2017. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a szüleid intézik majd, ők vesznek ajándékot vagy amit gondolnak. Mivel még nincs saját kereseted, szerintem senki nem várja el, hogy külön adj ajándékot.
2017. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell. Gondolom, nemcsak téged, hanem a családodat hívták meg, a szüleid majd gondoskodnak ajándékról.
2017. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Írja, hogy a szülei nem lesznek ott! Igen, kérdező egy kisebb csokrot illik vinni.
2017. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Illik, de szerintem senki nem akad fent rajta, ha te nem viszel, mivel neked nincs sajat kereseted meg, szoval ha a szuleid nem adnak penzt, akkor nincs mibol venned, ezt meg nem te dontod el. Ergo, ha viszel orulnek neki, de ha nem tudsz, az se gaz, hiszen meg gyerek vagy.
2017. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!