Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit illik adni ballagásra?

Mit illik adni ballagásra?

Figyelt kérdés

Unokatesóm most nyolcadikos így idén fog ballagni. Mit kellene neki adnunk szerintetek?

Én három éve ballagtam. Szüleim megvették hozzá az öltönyt, nagyszüleimtől kaptam 1-1 tábla csokit, a többi rokonságtól pedig a ballagásra pár szál virágot (nem volt rendes csokor, így lett összerakva több részből). Ebből kiindulva én nem gondolnék nagy dologra, viszont azóta (főleg a jelenlegi osztálytársaimtól) sokszor hallottam, hogy 10-20 ezer Forintot, telefont, sőt valaki laptopot kapott ballagásra. Így viszont most bajban vagyok, mert nem tudom hogy mégis mit kellene adnom...



2018. ápr. 13. 12:44
 1/5 anonim válasza:
67%
Eszembe nem jutna 8-os ballagásra telefont/laptopot venni... Az Általános iskolát járta ki. Csoki, virág, könyv, esetleg egy közös családi program. Ennyi!
2018. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%

Szerintem sem kell olyan nagy valami elég egy könyv,csoki,virág,vagy valami olcsóbb szép ékszer amit szeret vagy valami dísz..

Stb..

2018. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
Vállveregetést.
2018. ápr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miert kellene ekkora felhajtást csinalni egy áltolános iskolai ballagás körül(laptop, telefon, stb.) Virág, csoki, vagy desszert, esetleg könyv(bar tudom, hogy ez egyre kevésbé divat, sajnos).
2018. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az általános iskolát elvégezni nem érdem, keveseknek kihívás. ezért max valami jelképeset adnék, "útravalót", mint pl könyv, toll (parker pl) vagy filofax (vagyis valami olcsóbb verziója)
2018. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!