Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékot vegyünk az...

Milyen ajándékot vegyünk az osztályfőnökünknek és a koleszos csop. Vezetőnknek?

Figyelt kérdés

Valami kreatív ötlet kéne :) gondoltunk vázára és egy üveg könyvre (mert az ofő irodalom szakos) amire az osztálynévsor lenne rágravírozva.

Volt még olyan ötlet is, amelyben élményt ajándékoznánk nekik. (Személy szerint én ezt nem tartom jó ötletnek.)

Szerintetek? :)



2019. ápr. 6. 22:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Ti mit ajándékoztatok anno? :)


Amit érdemes tudni:

Oszt.fő: irodalom-nyelvtan szakos, imád olvasni, nagyon nagy a tudása e két tárgyban.


Csop.vez: szereti a halakat, természetet, szeret ő is olvasni,

2019. ápr. 6. 22:16
 2/7 anonim válasza:
0%
Egy fotós albumba képeket nyomtatni meg hozzáírni pl. ez a kép a gólyaavatón kézöl 2015 ben. És így mint egy kéoeskömyv és a legvégén mindenki aláírva. Lehetne az x. Osztály könyve. És ezek időrendbe. De az az üveg könyv is tök jó ötlet.
2019. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy szép füzetet, amiben leírtok egy-egy jó emléket az osztályfőnökről vagy azt, hogy miért vagytok neki hálásak. Ugyanez a Csoportvezetőnek is.
2019. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi nem adtunk neki tárgyat. Gondold el ahány osztálya volt, mindig kap valamilyen alkalomra valamit. Lehet már hely sjncs , ahol porosodhatnának ezek az emlékek. Mi élményt vettünk neki(nem tudom mennyit szántok rá) de volt olyan osztály, aki nyaklancot vett neki, karperecet..)
2019. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Semmilyet. Belegondolni is rossz, hogy szegényeket mennyi kacattal árasztják el.
2019. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5-ös vagyok, én is az élményre szavazok!
2019. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az ofőnek (nő) arany karkötőt vettünk.


Kérdezőm a ti esetetekben én is az élményre szavazok amúgy!!

2019. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!