Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak ballagására? SOS

Figyelt kérdés

6hónapja vagyunk együtt. Most ballag a középsuliból de semmi ötletem(plüsst,parfümöt,kepetet már kapott)

16/L 18/F



2019. ápr. 23. 12:48
 1/5 anonim válasza:
54%
Karóra?
2019. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked 6 hónap után semmi ötleted, akkor nekem így ismeretlenül pláne nincs. Különböző használati és dísztárgyakat tudok sorolni, de nem hiszem hogy előrébb leszel tőle. Nem írod azt se hogy mennyit költenél rá.
2019. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem írom le mert nem vagyok abban sem biztos hogy ilyenkor mennyit "illik" költeni. De szerintem 0-20.000Ftig ész szerű.
2019. ápr. 23. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Ennyiből kijön mondjuk valami gravírozott cucc. Legyen kulcstartó, öngyújtó, korsó, egy üveglap, valami. Nem drága, mégis egyedi és emlék.
2019. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha szereti a karkötőket, lehet valami egyedi bőrből készült karkötő. Esetleg vannak ilyen üvegbe beépített képek vagy mik, szerintem az is jó ajándék lehet.
2019. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!