Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Barátomnak egy 4D-s moziba...

Barátomnak egy 4D-s moziba jegyet szeretnék adni ballagására. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Meg persze én fizetném az autópályamatricát és a benzint is. De viszont nem tudjátok, van ugy nevezett "üzemanyag-utalvány"? Mert az tök "ünneprontó" lenne ha csak odaadnám neki a pénzt hogy majd ebből tankoljon.

2017. ápr. 24. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

OMV Ajándékutalvány (Value Card)

A töltőállomásainkon megvásárolható OMV ajándékutalvány tökéletes meglepetés családtagjainak és ismerőseinek, legyen szó esküvőről, születésnapról, Karácsonyról vagy házassági évfordulóról. A hasznos ajándéknak mindenki örül. De szinte minden benzinkúton kapsz ajándékutalványt.

2017. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Hogy jó ötlet-e? Attól függ, mit nézetnétek vele... mondjuk én nem vagyok a 4D-s mozi híve, és nem is hiszem, hogy akár a jövőben is elterjedne. Most úgy őszintén ki ülne be úgy egy krimi-thrillerre, hogy a helyszínelésnél befújják a három napos hulla szagát? Vagy lesz kikészítve hányózacskó is a teremben? Vagy akár ha egy vígjátéknak csúfolt Adam Sandler filmre beül valaki, akkor ha a főhős fingik egyet, azt is befújják majd? Ha egy akciófilmben hőseinknek egy égő házból kell kimenekülnie olyan rothasztó meleget csinálnak, hogy utána úgy kell majd felmosni az izzadságot? Ha meg expedíció indul az északi sarkra, akkor a póló-farmer kombóban ülő nézősereget betámadják egy kis tüdőgyulladással? Vagy hogy van ez, kiírják majd a film előtt, hogy a nézősereg melegen öltözzön fel, mert az északi sarkra megyünk? És mivan ha előtte még Floridában múlatják az időt a tudósok? Ha meg utána reklamál a télikabátos nézősereg akkor, a jegyszedő majd csak vonogatja a vállát, és azt kérdi: miért nem öltöztek rétegesen? Meg még milliónyi példát lehetne felvázolni, amiért a 4D-s mozinak nincs jövője, de hát ez végül is csak az én véleményem...
2017. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

A felettem levőnek: Kicsit sokat képzelsz bele ebbe a 4DX-be. Én még nem voltam (nem is megyek soha jó eséllyel), de ismerősöm jól leírta. Összesen ezek az effektek vannak:

- füstgép, buborékfújó

- illatminták

- ventillátorok a szél szimuláláshoz

- és persze a "hintaszék" ami össze vissza ráz

Ennyi, ilyet, hogy fűtenének/hűtenének jelenetekhez még senkitől sem hallottam, de értelme sem lenne.


A kérdezőnek: Már biztosan nem aktuális, de másnak is jól jöhet. Ha moziba mentek jó eséllyel filmet nézni mentek oda, amihez nem tesz hozzá érdemben a 4DX, hacsak nem egy 8 évest viszel magaddal... Inkább menjetek vidámparkba 4DX helyett, ha meg filmet akartok nézni, akkor pedig IMAXbe kell menni és élvezni a sokkal magasabb minőséget, az igazi filmélményért.

2017. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!