Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagasi vacsora! Egy etterem...

Ballagasi vacsora! Egy etteremben az etlaprol lehet rendelni vagy megszabott menubol?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Te fizeted? Ha igen, jobban jársz, ha menüt rendelsz mindenkinek!
2019. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Megrendelő voltam az utóbbi években többször, minden esetben az asztalfoglalásnál kaptam A vagy B menüsort "Ballagás" című külön étlapról és lehetett választani, hogy melyik menüsort rendelem meg X főre.

Ez állt levesből, 2 személyes tálakból és desszertből.

A menüket a tálak összetétele alapján választottam ki, az egyik hagyományos, rántott hús - cigánypecsenye - sültkrumpli stb. volt, a másik csirkésebb, zöldségesebb, gombásabb volt, én azt kértem, lehetett válogatni, ha valaki akart, szedhetett magának húsmenteset.

Vendég leszel?:)

2019. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd meglátod. Miért fontos előre tudni?
2019. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bankettre gondolsz vagy a családdal a ballagási vacsora?


Banketten attól függ, hogy hova mentek étterembe. Nekünk pl a trófea volt, ahol Te odamentél a pulthoz és a kitett kajákból válogathqattál és annyiszor repetázhattál, amennyiszer szerettél volna.


Meg igazából akkor is az étteremtől függ, ha a családoddal ülsz össze ballagás után az étteremben.

2019. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi úgy rendeztük, egy étteremben két hosszú asztal egymás mellett 71en voltunk. Leves két féle volt, mindenki számára sültes tál 4fős, és mellé egy tál pörkölt.

Desszert torta és ki mit rendel az étlapról. Így fizettünk kb 120 ezret

2019. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!