Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tényleg az a szokás, hogy a...

Tényleg az a szokás, hogy a mennyasszonyi autóban csak 3-an ülnek a házaspár és a sofőr?

Figyelt kérdés
Gáz ha benn ül a sofőr párja is? Én lennék az. A párt nem zavarja, megkérdeztem, de a barátom anyukája szerint ez nem illő.
2019. aug. 9. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, milyen viszonyban van a kérdezö a fiatal pár bármelyik tagjával, a menyasszonyi autóban a házasulandókok kívül senki nem szokott ülni. (A soför nem utas, hanem "személyzet", ezért nem számít!)

SZóval nagyon nem illik neked vagy bárki másnak is beülni a kocsiba!

2019. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a szokás, és valóban illetlenség, sőt, totális bunkóság plusz embernek még csak arra gondolni is, hogy odafurakodjon a pár közelébe. A sofőr - akárki is az - ebben a helyzetben noname személynek számít. Csak személyzet, aki vezeti az autót.
2019. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen, az a szokás. Nagyon nem illő neked oda ülni, nem is ertem higy merült fel benned. A párt eg3szen biztosan zavarja, csak ledöbbentek rajta, hogy ilyen egyáltalán eszedbe jutott.
2019. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a koszorúslányom is ott ült, aki mellesleg unokatesom és felnőtt. Nem.szeretert el senki senkit, sőt, össze is adtak a végén! Segített eligazgatni a ruhám, ilyesmi. Igaz mi nem tudtuk hogy ez illetlenség.
2019. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
3an szoktak csak ülni,idén az Én párom volt az unokatesójáék sofőrje,és fel sem merült bennem,hogy beüljek melléjük,mentem a másik autónkkal.Tavaly viszont tesómék esküvőjén a sógorom húga simán beült a menyasszonyos autóba,ami elég bunkóság volt tőle.Nem lett neki mondva,de senki nem tapsolt,hogy Ő behuppant a kocsiba minth ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.Ilyenkor a pár szereti kihasználni az első közös nyugodt perceiket házasokként az lemondások szerint.
2019. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Felénk a vőfély is a menyasszonyos autóban ül. Tehát négyen ülnek bent a sofőrrel együtt.
2019. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát a munkahelyemen megkérdeztem a csajt, aki most szombaton ment férjhez, hát nála is benn ült a sofőr párja, aki az ő barátnője amúgy. És mindenki más is azt mondta, hogy ők szerint nincs vele semmi gond.
2019. aug. 14. 21:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát ezek szokások, nem törvények, inkább egyszerű emberek szokták csak halálosan komolyan venni. A saját esküvőjét mindenki úgy szervezi, ahogyan akarja, kizárólag a párral kell megbeszélnetek, mehetsz-e az autóban. Ami engem illet, az én esküvőmön akár a sofőr bernáthegyije is liheghetne az anyósülésen. Annyira lényegtelen dolgok ezek!
2019. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!