Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Akik az ünnepek alatt dolgozto...

Akik az ünnepek alatt dolgoztok, miért teszitek?

Figyelt kérdés

Kötelező, vagy önként vállaltátok? Milyen munkát végeztek? Milyen amyagi juttatás jár ezekért a ledolgozott időszakokért?


Nagyon köszönöm mindenkinek, aki az ünnepek alatt segíti munkájával mások kényelmét, kitartást és boldog ünnepelet nektek!



2019. dec. 26. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert beosztottak, és inkább most dolgozom, mint Szilveszterkor. (50% +penz jár állítólag)
2019. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,én csak 23-án dolgoztam, és 30-án fogok. Oka egyszerű: a cégnél olyan emberek, akikkel nem azonos munkakörben dolgozok, viszont ha nincsenek, nekem kell helyettesíteni őket, mindenki szabit vett ki, megbeszélés nélkül, így nekem kötelező benn lennem.
2019. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ma dolgozok, azért, hogy ne annak kelljen, akinek kisgyerekei vannak. Nem sok meló van, egy óra alatt megleszek vele, de mégis inkább mi néhányan csináljuk, mint akik családoznak. Ez egy ilyen összetartó munkahely :)
2019. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 31-én és újév napján fogok fogok kicsit dolgozni.

Miért? Mert a NISZ informatikusai nem képesek megoldani, hogy a webes ügysegéden megadjuk a változás dátumát. :(

2019. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egészségügy. Beosztottak. Fizetés szempontjából olyan, mintha két 12 órát dolgoznék egy helyett.
2019. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Okt 23án 1.5x szorzó miatt dolgoztam, és nem volt sok idegesítő kolléga, csak a munka, amit szívesen csinálok.
2019. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
karácsony első napján dolgoztam, szilveszterkor is fogok és újév napján is. Olyan a munka, ami 24 órás... van ilyen pár, egészségügy, katasztrófavédelem, közlekedés, rendőrség és hasonlók. Az enyém is köztük van. Nem önként vállaltam, beosztottak, ennyi.
2019. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!