Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Vadászbálba vagyok hivatalos....

Vadászbálba vagyok hivatalos. Oda milyen csinos ruhában illik megjelenni?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva lesz, ezért van időm válogatni. No de mégsem mindegy az öltözet. Tudna adni valaki tanácsot? 39/N, 162 cm, 62 kg. Gondoltam nadrág overálra, hagyd egész ruha. Előre is köszönöm.
2020. febr. 27. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Dirndl esetleg..? :)
2020. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy bálba mindenképpen estélyiben illene.
2020. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akivel mész, azt kérdezd meg. Gondolom, ő már volt.

Vagy koktélruha, vagy estélyi. De sok olyan bál van, ahova akár kosztümben is lehet menni. Szóval tényleg számít, hogy milyen szokott lenni az a bál.

2020. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

A meghívón esetleg feltüntetik a dresscode-ot.

De ha nem, akkor valóban minimum koktélruha, ha puccosabb akkor estélyi. Nincs senki ismerősöd, aki volt már?

2020. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nézegethetsz... Ha nincs dress code a meghívón.


[link]

2020. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Fogalmam sincs mi az a dress code! 😃 Utánanézek. 3 féle variáció tetszik: egész ruha,overál, és koktél ruha. (Hogy mire vállalkoztam! 😁) Hamarosan kiderül.

A "hagyd" helyett "vagy" akart lenni a fő kérdésben.

2020. febr. 27. 21:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóban kaptam a meghívást. Nem tudom lesz-e papír alapú... Ez napokon belül kiderül.
2020. febr. 27. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a mondás mondja: egy kis feketével nem nyúlhazsz mellé.
2020. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, hogy milyen bál. Tehát hiába "vadász"bál, nem vadászruhában, hanem báli öltözetben kell menni.

Jelen esetben lehet kis- vagy nagyestélyi, ezt nem tudhatjuk, mert a bál jellege dönti el, mennyire elegáns. Mindenképpen beszélned kellene valakivel, aki volt már, és tudja, mennyire protokolláris dologra kell számítani.

Csak abból kiindulva, hogy a jogászbál milyen... Kb. mint az Oscar díjátadó. :D

2020. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!