Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerettek lagziba járni ?

Szerettek lagziba járni ?

Figyelt kérdés
Én szeretek jó a hangulat sok az ismerős jókat lehet beszélgetni táncolni enni és inni 🙂😃
2020. okt. 16. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon, egyedül a kaja, amit szeretek benne. A lakodalmas zenét nem szeretem, nem tudok rá bulizni. Általában elég gyorsan el szoktam unni magam egy lagziban.
2020. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Utálok. Nem rég volt kötelező elmennem egybe, és borzalmasan kínos volt. A rokonaimmal nem vagyok jóban, és nem nagyon vannak ismerőseim, az alkohol sem vonz, a tánc meg főleg... A kaja az egyetlen dolog, amit szeretek ezekben.
2020. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Szeretek. Általába meg hegesztem a menyaszónyt. Még a nász északa elöt.


Béla.

32

2020. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Borzasztó. Egyik kötelező program a másik után, olyan emberekkel jópofizol akikkel amúgy nem is találkozol mert annyit nem érnek hogy tartsd velük a kapcsolatot. Hajnali 2-3 általában mire megettük az összes rohadt káposztát, megvolt a tortavágás, a menyasszonytánc, a minden, a gyerekek, idősek elkezdenek lemorzsolódni, aki nagyon részeg lett az már kihányta magát és alszik, na ekkorra szokott valami normálisabb buli kialakulni. Csak ekkorra meg már a lábadban van kb. 12 óra talpalás és a francnak van kedve bármihez. És lehet menni valami szobatársadat hallgatni horkolni, vagy ha magadnak béreltél valahol máshol akkor indulhatsz a 20 perces egészségügyi sétádra:D
2020. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semleges.

Kis 30-50 fős lagzik még ügy jók,de 120 fősek már valami iszonyat.

2020. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Ki nem állhatom...
2020. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem voltam lagziban, mert minden ismerősöm kis csendes ceremóniát, szűk családi körös evést rendeztek. Egyszer biztos eljutok egy hagyományosra.
2020. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha valakinek a családban van, azt szeretem, mert nagy a család, ismerjük is egymást, sok a korombeli fiatal, jól szoktuk magunkat érezni. szüleim barátaiéért nem vagyok annyira odáig, mert leginkább csak nekem idegenek vannak, a saját barátaim még nem olyan korúak hogy esküvőjük legyen.
2020. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha vannak ismerosok, baratok, parom (miert ne lenne, nyilvan nem valami vadidegen eskuvojere megyek), akkor igen, szerintem tok jo dolog. A kaja annyira nem erdekel, de a tarsasag, pia, buli az jo :)
2020. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat meg oszlanak a vélemények.
2020. okt. 16. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!