Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen halloweeni sminkeket...

Milyen halloweeni sminkeket készíthetek el, ha szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés

Suliban nem lesz megtartva a halloween, de gondoltuk, hogy azért beöltözünk néhányan. Van egypár ötletem,de mivel szemüveges vagyok, így kicsit korlátozva vannak a ötleteim. Levenni nem szeretném, mert úgy meg homályosan látok. A kontaktlencse sem jöhet szóba.

Valami ötlet?



2020. okt. 20. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Harry Potter? Clark Kent?

Sokat segítene, ha tudnánk a nemedet :)

2020. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, lány vagyok.
2020. okt. 20. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
A szemuveg keretet ragaszd korbe papirbol vagott es festett tollakkal, a szemuveg uvegere rajzolj egy sarga kort, lehetoleg ezt ragazd korbe a tollakkal,ha ugyes vagy, papirbol ragasztobol csinalhatsz egy karvaly orrt es mar kesz is a halloweeni huhogo bagoly. Ha erdekel a tema, elkuldom a karvaly orr szabasmintajat es osszeragasztasi tanacsait, valamint a tollak rajzolatat es a szabasmintajat is.
2020. okt. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Lehetsz könyv moly is.
2020. okt. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl a Szkupidobol vilma az a szemüveges csaj amugy tudom hogy nem így kell írni a mese címét de fáradt vagyok xD.
2020. okt. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A jóslástan tanárnő a Harry Potterből
2020. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!