Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékkal várjam haza...

Milyen ajándékkal várjam haza feleségemet és újszülött kislányunkat?

Figyelt kérdés

Vasárnap hozom haza feleségemet és újszülött pici lányunkat és gondolom meglepem valami széppel ami itthon várná amikor belép a lakásba.

Ti mit vennétek? Mit szoktak ilyenkor?



2021. jan. 29. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én annak örültem a legjobban, hogy a férjem átvette a babát, és tudtam aludni 2 órát. Ennél szebb ajándékot nem is adhatott volna, hulla fáradt voltam.
2021. jan. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha a nejed örül a virágnak, akkor vehetsz. nekem személy szerint az semmit se jelentene
2021. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Minket egy kinyomtatott lap várt az ajtóval szemben, a szekrényen, rögtön észrevettem, ahogy beléptem a lakásba. Rózsa volt rajta, és egy felirat, mennyire várta a férjem, hogy hazaérjünk, és hogy szeret minket. Jelképes, de nagyon örültem neki. Azóta is őrzöm ezt a lapot, lassan 20 éve.
2021. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem mind a két szülés után gyönyörű rózsacsokor fogadott itthon, meg lufi.
2021. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi mellett döntöttél, kérdező, és mennyire örült neki az újdonsült anyuka?
2021. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!