Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Akik nem szoktatok feltenni...

Akik nem szoktatok feltenni kokárdát március 15-én, miért?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 08:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%
ha 1848-ban a pár fiatal részeges suhanc, nem csinál forradalmat,akkor talán most jobban élnénk! talán ausztriához tartoznánk!
2021. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó ez nem egészen van így. Ha az oroszok nem avatkoznak közbe, akkor még mindig Nagymagyország lenne.
2021. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%

22

Aha. És piroskát nem ette volna meg a farkas

2021. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
36%
Én kirakom. Büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, és nem amerikanizálódtam el. Szégyen hogy a magyar hagyományokat ellenzik, bezzeg a Halloweent meg a Valentin napot senki sem ellenzi.
2023. márc. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%

24 Ehhez nem kell agysebésznek lenni, hogy megfejtsd az okát, a halloween és a valentin nap mindenki fejében úgy él, mint egy szórakoztató nap, rajtad van a hangsúly, te mit akarsz belőle kihozni, plusz nem is kötelező, aki akarja ünnepli, úgy ahogy ő gondolja, aki nem, az nyugodtan leszarhatja.


Ellenben a március 15-e miről szólt mindig? Amikor sulis voltál, éveken keresztül KÖTELEZŐ JELLEGGEL VEGYÉL egy kokárdát, rosszabb helyeken le is bsztak, ha nem volt rajtad, fenyegetőztek, hogy akin nem lesz, azt hazaküldik, minden egyes évben végig kellett hallgatni ugyanazt az unalmas előadást és ennyi volt az ünnep. Semmiről nem szólt, csak hogy legyen rajtad egy bizbasz és hallgasd meg 240-edjére is, mi történt. Szerinted egy 7-14 évest ez hol érdekel? Simán ki lehetett volna ebből is hozni egy gyerekkompatibilis napot, de nem, minek, inkább elvárják, hogy egy 9 éves felfogja két Fortniteozás között, hogy 200+ évvel ezelőtt valakik nagyon harcoltak valamiért, mert mindenkinek nagyon rossz volt.

2023. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!