Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért baj az ha én nem megyek...

Miért baj az ha én nem megyek ki a temetőbe?

Figyelt kérdés
Nekem tök felesleges, én nem tartom fontosnak. De egyszerűen nem fogadják el. Szégyelljem el magamat stb..
2021. nov. 1. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem fogadja el?

Nálunk gyerekkoromban apám kb. végigvonszolt minket a temetőkön ilyenkor, nagy élmény volt, tekintve, hogy a nagyszüleim még éltek, az ő nagyszüleit pedig nem ismertem, de menni kellett.

Azóta felnőtt lettem, nem járok ilyenkor a temetőkbe. (Ami tény még, hogy a mi esetünkben minimum 100 kilométerre van pl. nagyszüleim sírja). Jó szívvel, szeretettel gondolok a meghalt szeretteimre, gyújtok egy gyertyát itthon. Aki megszólna, gondoljon, amit akar.

2021. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B2man válasza:
89%
Nem baj, a sok képmutato, okoskodo miatt ilyenkor én sem szivesen megyek ki!
2021. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem mész ki. Én ki szoktam, de nem azért, mert elvárás. Egyszerűen csak leülök, emlékezek, közelebb érzem magamhoz azt, aki volt.
2021. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj, viszont azért az évben legalább egyszer illene megadni a tiszteletet a mi világunkból eltávozott rokonoknak, ismerősöknek, néhány mécsessel, gyertyával, koszorúval, virággal, csokorral. Én így gondolom. De ha te nem ekkor vagy nem így szeretnéd kifejezni, az is egy érthető álláspont. De ha nem mész ki soha, az azért tényleg egy kicsit negatív. (Szerintem.)
2021. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!