Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Barátnőmnek most lesz a...

Barátnőmnek most lesz a szülinapja de nem szereti mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs semmi hátsó oka h miért nem szereti semmi rossz emlék csak szimplán nem hiszi h ünnepelni kene viszont nekem a szulinapomkor nagyon fontos dolgokat adott és nem tudom h hogyan tudnám vele ugy ünnepelni h ne bantasam közbe meg vagy ne essen neki rosszul valami tipp?(hogy miket csináljunk stb)

2021. dec. 16. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, hogy ünnepeld, akkor ne ünnepeld. Lépd meg inkább valami random dátumon ajándékkal.
2021. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ELhivni egy közös vacsorara, ez lehet akar pizzeria, vagy gyorsetterem. Esetleg cukraszda, vagy egy koktel.

Vagy programra, jegkorcsonyazni, rollerezni, moziba.

Ha pedig apro ajandekot szeretnel neki adni, egy doboz bonbon, illatos gyertya. Aprosag, de megis jelzi, hogy gondoltal ra.

2021. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én utálom a szülinapomat. Nagyon óvatosan lehet köszönteni és egy db torta szokott lenni. Az is a család miatt. Nem mennék sehova emiatt.
2021. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!