Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs Halloween?

Figyelt kérdés
Oké, azt tudom, hogy eredetileg az egy angolszász ünnep, de az egésznek a hangulata, meg maga az egész annyira szimpatikus és annyira jó lenne, ha itt is lenne..

2022. ápr. 16. 00:27
 1/7 franciasrac ***** válasza:
43%
Nálatok nincs is ünnepnap Mindenszenteken?
2022. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert a konzervatív keresztények csúnyán néznének.
2022. ápr. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha már ennyire imádod, illene tudnod, hogy eredetileg semmi köze Amerikához. Kelta eredetű ünnep.

Egyébként tököt pl sokan faragnak, jelmezbálok, bulik is szoktak lenni, csak keresni kell, mert itthon erre kisebb az igény.

2022. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szervezés kérdése. Mi egy kis faluban lakunk. Kb.5 éve írtunk egy levelet mindenkinek, hogy aki csatlakozna egy halloween bulihoz, jelezze. Azóta nálunk nagy buli. Saját hagyomanyokat alakítottunk ki. Egyre több helyen van már.
2022. ápr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
68%

Van, attol meg h nem “hivatalos” unnep.


3-as, a kerdezo azt irta h angolszasz unnep, nem azt h amerikai.

2022. máj. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nálunk pl. szoktak tartani a faluban. Aki akar kirak csokit vagy cukrot a háza elé vagy ő áll ki aki nem akar az nem
2022. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tarsasag fuggo! Szerintem ezt a csaladoddal vagy a barataiddal kell megbeszelni akarnak e ezzel a temaval bulit.
2022. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!