Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Illik a testvérem párját...

Illik a testvérem párját meghívni a diplomaosztómra?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretném meghívni a srácot, mert borzasztóan bunkó. Nem tud viselkedni, mindent hangosan kommentál, mindenbe beleokoskodik, rettentő csúnyán beszél és mindig róla kell, hogy szóljon minden, ha valahol ott van. Kiröhögi a családi hagyományainkat, mi a szüleimmel járunk templomba, ő nem és kiröhög mindig érte meg leszól, hogy minek megyünk. Mondtam, hogy nem szeretném meghívni. Anyukám azt mondta, hogy ő sem bánná, ha nem jönne, de borzasztó nagy sértődés lesz belőle meg valakinek el kell hoznia a nővéremet, hogy ne jöjjön vonattal, vagy busszal. Illik meghívni mindezek ellenére, vagy mondhatom azt, hogy őt nem szeretném hívni, csak a nővéremet? Sem a férje, sem a vőlegénye nem még, csak a párja, másfél éve vannak együtt.

2023. jún. 9. 00:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Végzős egyetemista létedre olyan a fogalmazási készséged mint egy általános iskolásé. Kívábcsi vagyok milyen büfészakot sikerült elvégezni ilyen intellektuális készséggel.


Na de a kérdésre válaszolva: azért felnőtt létedre lehetne annyi önbizalmad hogy el tudd dönteni hogy szívesen látod-e őt vagy nem és kiállhatnál az elveid mellett. Én ha valakit nem látok szívesen egy rendezvényen amire én hívom meg az embereket akkor egyszerűen nem hívom meg és kész. Ha a nővéred kérdőre von hogy miért nem hívtad meg a párját megmondod hogy azért mert 1 tahó és ha nem tetszik neked sem kell részt venni a diplomaosztón. Ennyi.

2023. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd meg ha nem akarod, legalább jobban telik majd a nap hogy nem látjátok ott.
2023. jún. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd meg. Amúgy akkor mi történik, ha a tesódnak busszal kell odamennie? Összedől a világ?
2023. jún. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesód utazzon oda hozzátok a szülői házba már egy nappal előbb, és együtt menjetek a diplomaosztóra. Szüleid, tesód, Te. És szerintem fel se merüljön, hogy miért nem hívjátok meg, egyszerűen csak legyen így, családi ünnep és kész.
2023. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hívnám meg, le is szögezném, hogy a meghívás csak a testvéremnek szól.
2023. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 NTBS ***** válasza:
100%

Nem kell.

Miért nem tud a nővéred vonatra vagy buszra szállni?

2023. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem is értettem volna, mit keres az én diplomaosztómon a bátyám éppen aktuális barátnője. Ez nem egy esküvő.


És amúgy mi a f*sz van, ha valaki megsértődik valamin?

2023. jún. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Ez így teljesen oké, hogy nem hívod meg.

Csak ha majd a tesód a te pasidat se hívja meg valahová, akár az eljegyzésükre akkor ne sértődj meg.

Igazat adok amúgy neked csak számíts rá hogy visszakapod évek múlva.

2023. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálj az életben, amit TE akarsz! Nem azt, amit általad utált idegenek feltételezésed szerint akarnak. De szerintem ez a bunkócska direkt örül, hogy nem kell elmennie. Hogy a nővéred nem tud busszal eljönni, hát azon meg itt mindannyian fenn vagyunk akadva.
2023. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem és a tesódat se hívnám meg a helyedben, ha érdekes módon párkapcsolatosdiban felnőttet játszani elég nagy, de ahhoz nem, hogy felüljön egy vonatra/buszra, hanem inkább másokat ugráltat.
2023. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!