Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Legyen augusztus 20-án tűziját...

Kései Sirató kérdése:

Legyen augusztus 20-án tűzijáték 2023-ban?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Legyen, kerül, amibe kerül!
Legyen, de sokkal kisebb, olcsóbban!
Idén ne legyen, elég csak egy ünnepi beszéd, ne szórjuk a pénzt fölöslegesen!
Ne legyen egyáltalán, soha!
42 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Felesleges kérdés, hiszen el van döntve, hogy lesz.
2023. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem totál mindegy, nem nagyon foglalkoztat a dolog.
2023. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Én utálom ezt a bandát, de azt gondolom, a hagyományok fontosak, akkor is, ha pénzbe kerülnek. És pontosan tudjuk, hogy ez a pénz akkor sem kerülne jó helyre, ha nem erre költenék.
2023. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

Tök mindegy mit mondunk..

Cirkuszt a népnek, kerül, amibe kerül (ja, a népnek, kinek másnak?)

2023. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

"Kenyeret és cirkuszt"


De ha már kenyér nincs, legalább a cirkusz legyen a lehető legnagyobb.

2023. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
80%

"Túl drága" - állítják sokan. Hát én meg úgy vagyok vele hogy inkább legyen tűzijáték, ami legalább szép! Minthogy Viktorka ellopja a pénzemet. Inkább legyen műsor a pénzemből mint a tolvaj banda zsebében kössön ki a pénzem.


Egyesek azt hiszik ha nem lesz tűzijáték akkor spórol a város. Dehogy spórol. Csak többet fog lopni a vezetőség!

2023. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

A tüzijátékra elkülönített 3,2 milliárd forintból a tüzijáték maximum 200 millióba lehet, annyira azért nem használnak extra tölteteket, ráadásul az "Európa legnagyobb tüzijátéka" is bőven kamu, szerintem semmilyen tekintetben nem európa legnagyobbja.

Viszont én szeretem a tüzijátékot, szóval örülök, hogy van, de mégjobb lenne, ha tényleg erre költenék az erre félretett pénzt, vagy valami hasznosabbra, de ne zsebbe menjen.

2023. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
66%
A vakarcs-védő osztag miatt lehet idén is elmarad.
2023. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk Budapest 17. kerületben mostanában nagyobb tölteteket lőnek ki a frissen vidékről felköltözött magánemberek, mint az állami tüzijátékon szoktak. Nem csak szilveszterkor, de aug 20.-án is csinálják már, sőt egy-két szülinapos egoista is az év többi részében, mult hét csütörtökön is egész éjjel a kutyával kellett virrasztani benn a lakásban, mert az ablakok majdnem betörtek az ágyúzástól, és nappali fényben úszott a kert, ő meg be karta magát ásni a padlóba. Ki kellett vennem egy szabit, azt mondtam, megy a hasam. Utálom az egész pufogást, meg a büdös parasztokat. Nem szeretem a hangos dolgokat. Főleg az én pénzemből ne csinálják!
2023. aug. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

#9, mondjuk, ha jól értesültem, akkor a legnagyobb shell az 200-as lesz, ami relatíve nagy, de azért annyira mégsem, viszont civilek számára nemigazán elérhető, szóval azok maximum 50-es vetősek lesznek, vagy esetleg az ürge külföldről rendel 75-ös, vagy 100-as golyókat, de annál nagyobbat nem lehet szerezni, azok meg nem olyan világian nagyok..


Képzeld el, hogy milyen rossz lenne neked máltán, ahol 10 napos tüzijátékfesztivál van, vagy montrealban, ahol 1 hónapig minden este megy a buli:)

2023. aug. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!