Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg a magyarok...

Miért nem értik meg a magyarok hogy Magyarországon nincs halloween hanem mindenszentek van?

Figyelt kérdés

Miért kell állandóan az amcsi baromságokat másolni

Ha ennyire amcsi másolósak akarunk lenni akkor tessék felvinni az alkohol korhatárt 21 évre!


2023. okt. 15. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
100%

Halloween októberben van!

Mindenszentek és halottak napja pedig novemberben.


Remélem te sem november elsején mész ki a temetőbe a szeretteidre emlékezni, hanem másodikán!


Remélem karácsonyfát sem állítasz decemberben! Mert az sem magyar ünnep! És ugye valentin napon sem veszel a szerettednek csokit?

2023. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
91%
20: Ennyi erővel a karácsony, húsvét stb sem szól másról vedd meg a csokit, az ajándékot stb....
2023. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
63%

"Ennyi erővel a karácsony, húsvét stb sem szól másról vedd meg a csokit, az ajándékot stb...."


A cégek szempontjából tényleg így van. Nekik nem az számít, hogy szeretet meg feltámadás meg ilyesmi, hanem hogy vegyék az emberek a sok kacatot, amit kitermelnek.

2023. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg mégis pont a halloween miatt kell ezen nyafogni? Nem értem mi hátránya lesz abból valakinek ha a másik ember épp foglalkozik valamivel, és esetleg részt vesz benne.
2023. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
11%

20-as vagyok.

Mellékesen elmondanám, hogy Magyarországon a Halloween színtiszta marketingfogás.

Én úgy gondolom, hogy itt ahhoz képest, hogy tele vannak a boltok jelmezekkel, csokikkal, csokis tálakkal, nem igazán tartanak csokigyűjtő estét a gyerekeknek.

Bezzeg sokan megveszik ennek ellenére, otthon dísznek vagy zártkörű bulikba.

Ez mi ha nem színtiszta marketing?

2023. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
83%

Mégis mi a túrót bánt ez téged, hogy más mire költi a pénzét?


Ennyi erővel moziba se menjenek, diszkóba se menjenek, sőt ne vegyenek az év bármely napján egy tábla csokit vagy egy zacskó cukrot, mert hát marketing és a gyártót pénzelik vele....


Ha valaki csokit akar venni, mert ahhoz van kedve, vagy tököt akar faragni és azt vesz, mert épp abban leli örömét, az mégis mit bánt?

2023. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
8%
Hiába pontoz a sok Halloween-imádó tinédzser, attól még így van.
2023. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
95%
Nem pontozlak, és nagyon rég voltam tinédzser, (na jó, annyira nem nagyon :P ), de imádom a Halloweent :)
2023. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk, elég régen (50 éve!) voltam tinédzser, de nekem semmi bajopm sincs a halloweennel
2023. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%

#25

Maximum az üzletek nézőpontjából az, de az ő szempontjukból minden létező ünnep marketinfogás. Az átlagember számára ettől még értelemszerűen nem erről szól se a karácsony, se a nemzeti ünnepek, se a halloween, stb.

2023. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!