Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz egyetemistaként...

Mennyire gáz egyetemistaként csokit vagy csalunkra menni?

Figyelt kérdés

Szóval egyedül elmentem a városomban és bejártam az útvonalat, sok házhoz elmentem, és valaki azt írta, hogy kamu gyűjtögető voltam, pedig regisztráltam az eseményen. Igaz, nem voltam beöltözve, kisminkelve. Szóval ez volt az első ilyen alkalom, ki akartam próbálni, hogy milyen és jól is éreztem magam. Az viszont igaz, hogy főleg kisgyerekek voltak, de akik osztogattak, ott voltak hasonló korúak, mint én.

Ciki volt, vagy nem? Esetleg nem vagyok normális, hogy elmentem?



2023. nov. 2. 09:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
Szerintem nem ciki, jövőre én is fogok menni, pedig már 20 leszek. De másokkal együtt fogok menni, meg rendesen be fogok öltözni (ha már csinálom akkor csináljam rendesen, meg ugye ez a lényege). Így hogy nem voltál beöltözve elhiszem hogy kamu gyűjtögetőnek hittek, legközelebb legalább egy egyszerűbb jelmezt dobj össze
2023. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az.


Ha már megszeretnéd megtartani ezt az amerikai hagyományt (mert ez tényleg ott jött már hozzá, ilyen az európai gyökereiben még nem volt), akkor inkább osztogass. Amerikában is a kisgyerekek mennek, a felnőttek pedig osztogatnak. Haver, te már felnőttnek számítasz. Akkor is, ha biológiailag ifjúkorban vagy. Hozzájuk képest felnőtt vagy.

2023. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol szabályozva van, hogy 14 év felett nem lehet gyűjtögetni.
2023. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, simán fel elhet fogni poénnak.
2023. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé
2023. nov. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha már halloweenezel, alap a jelmez 😃🤫😂
2023. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem voltam beöltözve, kisminkelve"

Máskor ha nassolhatnékod van, egyszerűen menj el az aldiba, ott nem fogsz kilógni a sorból jelmez meg smink nélkül se, és túlkorosnak se számítasz.

2023. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Keresztény református vagyok és szerintem sátánista a helovwn. De ha akkor adnak csokit én is mennék 34 évesen gyűjtögetni. Az a baj hogy Nagyvaradon meg annyira se lehet mert az ortodoxok nem tartják. Ugye Romániaban van Nagyvárad és ortodox ország. Pedig lehetne hogy a tokfaragas kimaradjon és adjanak csokit helyette.
2023. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

"Keresztény református vagyok és szerintem sátánista a helovwn. De ha akkor adnak csokit én is mennék 34 évesen gyűjtögetni."

Miért fontos megemlíteni, hogy református vagy, meg hogy szerinted sátánista, ha így is úgy is mennél gyűjtögetni?...


"Az a baj hogy Nagyvaradon meg annyira se lehet mert az ortodoxok nem tartják."

Attól még a sátánisták tarthatják...


"Pedig lehetne hogy a tokfaragas kimaradjon és adjanak csokit helyette."

Miből maradjon ki, ha nem is tartják?...


Összevissza beszélsz, észrevetted?...

2023. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
A Satant gyűlölöm, tököt nem faragnek meg nem mennék a temolomukba. De kihasználnam hogy azon a nap adnak csokit és mennek gyűjtögetni.
2023. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!