Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit vársz jobban, a Karácsonyt...

Mit vársz jobban, a Karácsonyt vagy a szilvesztert/Újévet?

Figyelt kérdés

nov. 12. 14:49
A kérdező szavazást indított:
A karácsonyt !
A szilveszterezést !
Mindkettőt egyformán!
Egyiket se, a karácsonyozás dögunalom, a szilveszterezés meg erőltetett ünneplése egy dátumváltásnak
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Karácsonyt
nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt jobban szeretem a bensőséges, családias ünneplést, mint a nagy bulizásokat. Másrészt a karácsonyban az a jó, hogy utána általában mindig ott van még néhány szabadnap, amíg otthon lehet lenni és pihenni. A szilveszter után meg szinte azonnal jön a mókuskerék és az új évvel járó hajtás.
nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utoljára 60 éve vártam a karácsonyt. Szilvesztert meg semmikor sem.
nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Karácsony és a szilveszter, nálunk egy sima hétköznapnak fellel meg, nem szoktunk semmilyen felhajtást csinálni ebből. Otthon vagyunk és pihenünk.

Vagy ha úgy állunk anyagilag, akkor inkább elutazunk olyan helyre, ahol decemberben is bőven meg van, a 25-30 fok meleg.

Rokonok, kicsit nehezen fogadták ezt a fajta hozzá állásunkat, de végül elfogadták.

Nálunk már lassan 6 éve nem ügy ez a karácsony és szilveszter hisztéria!

nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Szilvesztert, mert akkor végig fogom nézni a retro fiúbandák klipjeit.
nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Karácsonyt, a legnagyobb ünnep Jézus születését ünnepeljük, ráadásul a kislányom is aznap született! A legszebb ünnep!
nov. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szilveszter napját szoktam várni, barátokkal és párommal bulizok valahol. Voltunk már nálam-nálunk, voltunk másoknál, voltunk bárban. Az a baj, hogy most több okból nem tudjuk és nem egyetértés van kissé. Párom benne volt egy rossz társaságban, elmartak minket, hosszú idő alatt szereztem vissza, benne megbicsaklott bizalom emberek felé, minden miatt jobban ragaszkodna hozzám kettesben, közben a baráti társaságom nagyon el van tűnve. Szobám-szobánk felújítása is most került képbe, nagyon kérdőjeles még az év végéig, addig semmiképpen nem fogadnék senkit.


35/F

nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*...Nincs egyetértés kissé.
nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De nekem az szokványos, hogy párommal kettesben legyek. Egész évben bármikor lehetünk kettesben és az nem évbúcsúztatás.

Külön pikantéria, hogy legjobb lánybarátom pedig - exe halála miatt - egyedül marad a napra. Nem voltak már együtt, de haverokként együtt ünnepeltek. Ő introvertált és más társaságba nem jött velem. De oda kutya miatt nem mehet a párom és barát sem menne sehová. Most az agyam elhal ettől az egésztől, minden egyszerre történt. Egy biztos: párom nélkül sehová. Még ha nem is csak kettesben, de ő alap.

nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csakegysajt95 ***** válasza:
Mindkettőt. Bár a karácsonyi kötelező ajándékozás minden évben gyomorideget okoz számomra..
nov. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!