Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A Karácsonyt vagy a Szilveszte...

A Karácsonyt vagy a Szilvesztert várjátok jobban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon egyiket se, de talán a karácsonyt jobban.
2011. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

A karácsonyt, együtt a család...stb

A Szilvesztert meg egy kényszernek érzem, sokkal jobbakat tudok bulizni év közben.

2011. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%

én az áprilist várom...


karácsony=kötelező családi jópofi

szilveszter=kötelező buli

tél=hatalmas fűtésszámla,higed,latyak,fujj


24/N

2011. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Karácsony : család, vacsi, tök jól elleszünk, nevetünk, beszélgetünk, dartsban rommá ver mindenkit anya, fát díszítünk...

Szilveszter : külföldön buli a barátokkal, barátom családjánál, utólag viszem nekik az ajándékokat


Nekem mindkettő nagyon jó lesz, mázlim van.

2011. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Karácsonyt azért mert meghitt hangulatba lesz a család apraja-nagyja...

A szilvesztert pedig azért mert bulizhatok a legközelebbi barátaimmal! :)

2011. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Karácsonyt. Sokkal jobban érzem magam ilyenkor. Számomra még mindig meg van a Karácsony varázsa, ahogy díszítjük a fát, a finom illatok a lakásban, ahogy Szenteste papám átjön, együtt vacsorázunk, ajándékozunk. Bár egy utcával mellettünk lakik, haza valaki(k) (általában tesóm és én, esetleg még anya), haza szoktuk kísérni, mert nem nagyon lát. Utána esetleg sétálunk is egyet. Másnap jönnek a rokonok, olyan jó érzés. Én ezt várom a legjoban az évben. Meg amikor látom, hogy örülnek-e az ajándéknak, amit tőlem kapnak.

A Szilvesztert nem igazán szeretem. Kisebb koromban még szerettem, mostmár nem. Talán 2006 Szilvesztere miatt, amikor mind a négyen itthon ültünk és bár játszottunk, zenét hallgatunk, tv-t néztünk meg volt bélyegezve az az este. Tőlünk kb. 200km-re kórházba feküdt mamám nagyon betegen..

Nem is nagyon járok szilveszterezni, szerintem idén sem megyek, hacsak nem kapok valami nagyon jó meghívást,de nem hiszem, hogy hívnak bárhova is. Az Újév első napját viszont szeretem, mert ilyenkor megyünk rokonokhoz Újévet köszönteni, ami a Karácsonyhoz hasonlóan jó hangulatban telik.

16/L

2011. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!