Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mik történtek veled 2023-ban?...

Mik történtek veled 2023-ban? És új tervek?

Figyelt kérdés
Ha röviden össze kéne foglalni az egész évet? Nekem januárban fiam született,férjem anyja meghalt két napra rá. két hónapig férjem itthon volt de csak a túlélés volt a cél, húsvétkor gyerekkori barátja jött németből aki nagyon átverte férjemet, nyáron strand haverokkal, aztán tesójáékkal, szintén két fiuk van, anyámmal végleges összeveszész( már 15 éve zajlik) karácsony férjem tesóinál, szilveszter nálunk lesz 4 haverral meg 4 gyerek. Az újévi tervek tavasszal műtét, fogászat,2 babalátogatás, nyáron nagyobb nyaralások, majd utána terhesség.
dec. 30. 04:39
 1/5 anonim válasza:
100%
Nagyjából semmi. Csak dolgoztam, és itthon voltam. Ugyanez marad.
dec. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megismertem egy fantasztikus embert végre személyesen is, 1.5 év irogatás után


Ez az évem fénypontja

dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Röviden: Munkahelyet váltottam januárban. Az előzőn felmondtam, és rá 3 napra kezdtem máshol. Utána sikerült az ágazati vizsgám.

Júniusban beiratkoztam egy tanfolyamra, majd júliusban betörtek a házamba és szó szerint mindenemet elvitték, még a bojlert, családi képeket, zoknikat, bugyikat, egy csomó készpénzt, aranyat, mindent. Totál üres lett a ház. Semmim nem volt. Megtettem a feljelentést, majd megfenyegetett a cigány család, aki betört, hogy megölnek engem ezért(amiért feljelentettem őket betörésért). A dolog addig fajult, hogy a házam elé csődültek 100-an kb, és elkezdték üvölteni, hogy ,,meghalsz". Meg kellett pattannunk a családdal. Volt házam(saját tulajdon), de nem mehettem be. A rendőrség leszarta. Kimentek tömeget oszlatni, de 24 órás felügyeletet nem kaptam. Hajléktalanok, és nincstelenek lettünk egyik percről a másikra gyakorlatilag. Egy vadidegen ember fogadott be minket, és egy pincében éltünk 3 hónapig, míg nem adtam el az ingatlanomat, amibe betörtek(helybeli vette meg, aki szintén cigò, és vele nem mernek kötekedni). Aztán vettünk az ország másik végén egy házat, és közben leküldtek engem a déli határhoz közel dolgozni. Jelenleg a házam meg a munkám között 400 km van, és most próbálom magamat arrébb rakatni, de 2 hónapja volt egy főnökváltás is, és ez a jelenlegi főnök egy nyomorék kb. Az előző nagyon rendes, emberi volt, de ez egy rabszolgatartò hajcsár csicska.

Júliusban letettem sikeresen a tanfolyamot, és felvettek egyetemre. Októberben elköltöztünk végre az ország másik felére. Most azon vagyunk, hogy pótoljuk, amit tudunk, de a kár hatalmas. Olyan dolgok is eltűntek amiket nem lehet soha többé pótolni, pl családi fotók, ballagási tarisznyák, egyedi dolgok, egyedi ékszerek, az egyik kutyám, stb.

Ezen kívül annyi történt még, hogy voltam pár helyen múzeumban.

Összességében ez egy pokoli év volt, és többször megfordult a fejemben, hogy kinyírom magamat.

dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhesség HÁLISTEN nem, de esemény utáni kellett, sajnos. Ez van, 8 év alatt először nem olyan rossz arány.


Relapse, -10 kg, most szenvedek a gyógyulással.


Idei tervek: a könyvemen dolgozom és végre meg kellene gyógyulnom úgy végleg.

Gyerek: kizárt.

jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ú 3- masnak írom,velünk nem ilyen durván ,de hasonló történt.16 éves voltam( lány vagyok anyámmal éltem),4 napra nyaralni mentünk,redőnyök lehúzva,tehát látszott,hogy elmentünk,közel hozzánk egyetlen cigó család lakott az utcába,2 rokonuk egy hete volt ott,ellopták aranyainkat kb 100 ezer ft értékbe,utána a 2 rokon le is lépett,azóta se jártak ott. rendőrök kijöttek,kamerával,semmi nyom.de tudtuk,hogy az a család volt,de nem szóltunk inkább. két nő egy házban. letámadnak vagy valami.
jan. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!