Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni ilyen repülőt?...

Hol lehet kapni ilyen repülőt? Mennyi az ára kb?

Figyelt kérdés

Azon szerencsés emberek egyike vagyok, aki tudja mit fog venni a párjának karácsonra. Múlt héten az egyik téren egy srác próbálgatta a távirányítós repcsijét. Kocsival voltunk, még jó, hogy én vezettem, mert a párom úgy rácsodálkozott a repülőre, hogy tuti baleset lett volna a vége.

Az érdekelne, hogy hol lehet ilyet kapni és mennyibe kerül? Legjobb lenne, ha olyat tudnék venni, amit neki kell összeszerelni.


2011. nov. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Namost vigyázz arra, hogy az összerakáshoz spéci szerszámok és némi tudás is kell, szóval nem egyszerű puzzle. Célszerű először egy kisebb teljesítményű elektromos géppel kezdeni. Modellboltokban érdemes venni, bár mondjuk tesco és tarsaiban is lehet kapni. Ára a pár ezertől a többszázezerig terjed, attól függ mennyire komoly gép.
2011. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom a legkomolyabbat, mert nem volt neki soha ilyen. Milyen specko szerszám kell? Akkor inkább egy sima kis távirányítós repcsit vegyek, ami már össze van rakva?
2011. nov. 19. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:

3ezernél kezdődnek

öcsémnek 3500ért teszkóban vettem,de én is elszórakoztam vele most 2 napot,jópofa

2011. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én tudok egy helyet ott profi cuccokat árulnak vettünk ott egyszer egy rc autót és szinte semmitől sem törött össze.

[link]

2011. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!