Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Vettünk karácsonyra ajándéknak...

Noemi1989 kérdése:

Vettünk karácsonyra ajándéknak egy bőröndöt, ami elég nagy. Nem találtam semmit idáig, amibe be tudnám csomagolni. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 17:56
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ne csomagold be, csak rakj rá mondjuk egy szép masnit vagy valami díszt. Ez bőven elég :)
2011. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy nagyobb bőröndöt, amibe belefér:)

De talán jobb lett volna, ha nem az Egészség témába teszed.

2011. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
92%
Nem kötekedésképpen de én úgy látom hogy a kérdés az "ünnepek - egyéb kérdések" témában van.
2011. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, most már ott van, mert áthelyezték az Egészség témából modik ide, a megfelelő helyre.
2011. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
értem... és ezért kell lepontozni?
2011. dec. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem pontoztam se le, se fel, egyáltalán nem is szoktam. Meghagyom ezt a szórakozást másnak.
2011. dec. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami poénos (ám baromira nem dekoratív), hogy reklám újságba (Media Markt, Saturn, Tesco, Cora, stb) csomagolod. Apu nálunk mindig így csomagolja anyu ajándékát, mindig tudjuk melyik az övé. De pl: idén anyu is ezt csinálta, mert a kompresszor doboza nagy és nem akar egy csomó csomagolópapírt elhasználni. újság meg mindig van és úgyis letépik :D
2011. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Körbetekerném folpack-al. Ráterítenék egy kardigánt. Felfújnék egy lufit jó nagyra, a bőröndhöz rögzíteném egy hurkapálcika segítségével, a tulajdonos arcát "rárajzolnám alkoholos filccel", a lufifej haját karácsonyi szalvéta csíkokra vágásával, ragasztásával "pótolnám", de a szeme lehetne mézes süteményből is, pl. csillag lenne, a szája mákos bejgli. Ezeket celofánba becsomagolva ragasztanám a lufira.Más nem jut eszembe.
2011. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!