Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan áprilisi tréfákat...

Tudtok olyan áprilisi tréfákat, amiket egyedül meg tudok csinálni és az osztálytársaimat szivathatom meg velük?

Figyelt kérdés

Van néhány ötletem.


1. Damil körbetekerése az osztályban. :))

2. Mécsest teszek a padomra, majd elrejtőzök a szekrényben. Fél füllel figyelem a reakciókat, és ha valaki tényleg beveszi a dolgot, vigyorogva előbújok a szekrényből.

15/L



2012. márc. 17. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fejemben a szívatás és a tréfa nem áll össze.
2012. márc. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

most őszintén szerinted ez vicces??

a halállal viccelődni? ezek az áprilisi tréfák annyira erőltetettek és bénák....

2012. márc. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak azért is erőltetett mert az idén április 1. sajnos vasárnapra esik.

A damilos még oké, de a halállal ne játssz, az nem vicces!

2012. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Vagy kombináld össze a kettőt: a damilba felbukva valaki szétveri a fejét aztán égethetitek a mécsest...
2012. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán nagyon nem poénos. Inkább találj ki valami sztorit és mondd el mindenkinek, hogy pl.: átmész másik iskolába, elköltözöl az ország másik felére, és társai ezt ha nap elején elmondod mindenkinek akkor nap végén mondod hogy csak tréfa volt az eredeti. Vagy valakivel elhitetsz valami olyan dolgot ami nem igaz pl.: Azt hogy egyes lett valamelyik dolgozata vagy biztos felelő lesz valamelyik órán vagy bármi egyéb. Csak ugye vasárnap lesz április 1 így valami más szívatást kell kitalálnod.
2012. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az idén nem tudok átverést írni,ugyanis tavaly sikerült pár embernél.Van még tizennégy hónapom ,talán azután.
2012. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ilyeneket amiket felsoroltok mi minden nap csinálunk de ez a mécseses dolog azért elég durva:D én szeretem az ilyen durva tréfákat is


lehet kicsit régi trükk de én imádom, mikor mutatod valainek, hogy hé leetted magad és lenéz te meg az orráraütsz:D mi suliba már számolujuk ki mennyiszer veszi be:D

meg pl mondod valakinek, hogy van valami itt az orrodon és elkezdi vakargatni kaparászni meg minden holott nincs semmi se:D

2012. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!