Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Egyedül állóak, szerintetek...

Egyedül állóak, szerintetek nem giccse a Valentin-nap?

Figyelt kérdés
Csak pár éve lett ez a nagy Valentin-napozás ilyen felkapott,de én az elejétől fogva utálom. Olyan giccses,nyálas,túljátszott valami. Az összes létező ünnep közül ezt utálom a legjobban. Más is van így? Azért elsősorban az egyedülállóaktól kérdezem,mert ugye aki épp szerelmes másként látja a dolgokat.
2012. febr. 12. 00:55
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Hát veled érzek , énis így vagyok de ha szerelmes lennél akkor már igen máshogy látnád a dolgot teis:)
2012. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bocsi,elírtam: giccses,és köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 12. 01:11
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Inkább művi, mint giccses. De veszek magamnak valami kis apróságot, és foreveralone-ozok itthon.
2012. febr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez aranyos volt utolsó :)
2012. febr. 12. 01:23
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok egyedülálló, de egyedülállóként se találtam giccsesnek. Ez csak egy ünnep. És minden ünnep olyan, amilyenné az ember teszi magának. Ha jól csinálja, akkor szép lesz :)
2012. febr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem tudom, aki egyedülálló (én is az vagyok), az minek foglalkozik vele egyáltalán? Most ez kb. olyan, mintha Hanuka előtt nyavalyognál, hogy milyen hülye ünnep, mert te nem vagy zsidó....
2012. febr. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egyedülálló, de eszünkbe sem jut foglalkozni ezzel az "ünneppel".


Giccses és erőltetett!

2012. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Em ıs parkapcsolatban vagyok, de emelygek ettol az uj unneptol.

Kıcsıt olyan, mıntha hırtelen elkezdenenk pulykat sutnı, es halaadast unnepelnı novemberben.

2012. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Feleség vagyok, de mi sem tartjuk. Erőltetett.
2012. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok. Nem tartom giccsesnek, szerintem aranyos nap, nincsenek rossz érzéseim vele kapcsolatban. :)
2012. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!