Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyozik még valaki...

Karácsonyozik még valaki egyedül? 17F

Figyelt kérdés

anyám nem is mondta, hogy boldog karácsonyt. hugaim el lettek halmozva mindennel. kb ki se látszanak az ajándékokból.. lemerem fogadni, hogy én nem kaptam semmit(Y) édes egy anyukám van(H)

nem az, hogy kb g*ciszarul vagyok:S már hánytam is 2x..



2011. dec. 24. 16:51
 1/6 anonim válasza:
100%
who needs frinds if u have music and a bottle of ehiskey ;)
2011. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Innen is boldog karácsonyt kívánok, és remélem hogy minden jobb lesz :) fel a fejjel :)
2011. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Na 5 kupica mézes pálinka meg oldja a gondot. nekem egész nap szar kedvem volt semmi karácsonyi hangulat nem is az ajándékok miatt nem is kaptam semmit nem is lényeg csak simán fos kedvem volt néztem ki a fejemböl de most voltam havernak és a mézes pálinka fel oldta a rossz kedvet most már minden ok :) csak lazán boldog karácsonyt ..
2011. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
remélem megfullasok fürdés közbe
2011. dec. 24. 19:13
 5/6 A kérdező kommentje:
megfulladok*
2011. dec. 24. 19:13
 6/6 anonim válasza:
Ne légy öngyi...
2012. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!