Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit vegyek ballagtatási...

Mit vegyek ballagtatási ajándéknak?

Figyelt kérdés
egy fiuról lenne szó. nem tudom mit vegyek neki.. vagy hogy ilyenkor mit illik vinni? ti mit vittetek / visztek/ vinnétek?
2012. máj. 6. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármit, amit úgy gondolsz, hogy örülne neki, és amennyi pénzed van rá.
2012. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

overdrive pedált

én azt akartam

2012. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

háát nálunk a pénz volt szokás, hogy majd arra költi amire akarja, de ha ajándék van nálatok szokásban akor kérdezd meg őt.

Gimnáziumból ballag vagy általánosból? ha gimis kicsit elkéstél, de még nem túlságosan ;-)

Ha érettségizik, és közeli rokon vagy és keresel már :-D szép lehet, ha együtt választotok egy flrfias elegáns órát szerintem az több féle árkategóriáűban is van jóféle. Jelképezve hogy már férfi és dobja el a ronda gumióráját mert munkakeresésnél de még az egyetemi padban ülve is ciki.

De kicsi akkor, örülhet sokmindennek ezcsaládonként nagyon változó, mi a szokás :-)

2012. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SZerintem virágot mindenképp illik vinni, de mást már ne, hacsak nem szűk családon belül van. Az e4gyéb hozzátartozóknak csak virágot kell/illik vinni. Mi kitaláltuk, hogy aki ballag, annak egy csoki-csokrot készíttetünk. Eyg szép virágcsokor és egy szál valamire, pl bambusz-rúd ízlésesen ráerősítenek csokikat(bonbon formájúakat), pl mint a virág szirmai...... Kitörő öröm lesz és még meg is van a desszert
2012. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nálunk családonként (nagybácsik, nagynánik, nagyzsülük, és szülők) átlagosan egy tizes dukált az érettségihez, a 8 nyolcadikos ballagásomra családonként ötöt kaptam... meg egy rossz magnót :-D
2012. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!