Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek érettségi után jó...

Szerintetek érettségi után jó ötlet egy általános iskolai osztálytalálkozót megszervezni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg azt is ötévente szokás, de, ahogy jónak érzitek. Illetve persze az sem kizárt, hogy nektek pont az az 5. év (nulladik év, stb.).
2012. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jó ötlet? Tulajdonképpen most még nincsenek nagy elkötelezettségeitek, már tudjátok, hogy az érettségi után ki hova megy és valószínűleg még a többségetek ott lakik, ahol iskolába járt. Később jobban szétszóródtok, nehezebb megtalálni egymást, nehezebb megtalálni azt az időpontot és helyet, ami a többségnek megfelel.
2012. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi idén szerveztük volna meg 3 an akikkel gimibe is együtt jártam, de nem tudtuk már most sem összeszedni a népet pedig a többsége még tudtunkkal jár 1 évet 0. osztályos gimi miatt. Általánosba 23-an voltunk 1 osztályba abból kb 8 an gyűltünk össze. plusz az osztályfőnök aki csak fél órára ugrott be. Ötletnek jó, csak számítsatok arra hogy nem biztos hogy összefogtok tudni szedni rá mindenkit. Én most pár nappal ezelőtt tudtam meg azt 3 ember már az ország másik felén lakik és oda jár suliba. Néhányan meg szinte el is felejtették ezt az osztályt és soha nem akarnak összejönni így velünk ezt mondogatták.
2012. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi évente tartunk általános iskolai osztálytalálkozót.:D
2012. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Miért ne!Egy jó buli mindig jó ötlet :) Én évente is elmennék,ha szerveznének!
2012. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!