Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Várjátok már augusztus 20-át...

Várjátok már augusztus 20-át az idei állami ünnepünket?

Figyelt kérdés

Ahogy telik az idő mostmár tényleg 30 nap és lám itt van augusztus 20.

Én várom nagyon ,ki,hogy van vele,mennyire várja és mit vár benne,mi fogja érdekelni? a zászlófelvonás,tisztavatás,esetleg a repülők ügyességi játéka a duna fölött?

Írjatok jó sokan.



2012. júl. 21. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
minden évben ünnep aug. 20, nem csak idén
2012. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem várom. Ez is csak olyan nap,mint a többi,csak nagyobb a felhajtás miatta.
2012. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Sokkal termékenyebb nap lenne, ha azt a pár milliárdot, amit erre a kócerájra költenek feleslegesen (igen, felesleges... melyik magyar állampolgár igényli a tűzjátékot, illetve ki nem tud anélkül létezni...?), mondjuk szegény családok megsegítésére költenék, vagy hasonlók. De persze ez nem álomország... Ha olyan brutális megszorításokra van szükség, hogy a gatyánkat is adókra kell fizetni, mégis erre a pár milliárdos sz*rságra mi szükség van?????
2012. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon várom, de nem az állami ünnep miatt, hanem mert aznap utazom el egy nagyon régen várt nyaralásra. :)
2012. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem várom,mert dolgozni fogok,és külföldön nincs ünnep 20-án
2012. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene várni?
2012. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ˇ"Miért kellene várni?"


A tüzijáték miatt.

2012. júl. 21. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem várom. A tűzijátékkal meg már a tököm tele van. Sosem értettem, hogy mi olyan jó benne. Ráadásul marhára nem élvezetes, mikor az egész ház beleremeg ebbe a sz@rba.
2012. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 21:35vagyok.

A tűzijáték miatt várod?? Akkor ma itt kéne lenned Angliában. Szinte az összes városban órák óta mindenütt tűzijáték van. Én egy angol kisvárosban élek,és 50 perc tűzijáték bámulás után már hazajöttem. Még mindig halloma tűzijáték hangját.

2012. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nem várom utálom az egészet.persze ez ám nem arra megy ki hogy az emberek jól érezzék magukat.vagyis burkoltan arra és nyilván sokan jól érzik magukat.csak az a bibi hogy több tíz vagy százmillió forint vándorol magánzsebbe..
2012. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!