Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szoktatok olyan ajándékokat...

Szoktatok olyan ajándékokat adni, amit saját kezűleg készítetek?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor mik azok? Idén barkácsolt ajándékot szeretnék adni a szeretteimnek karácsonyra,de nem csináltam még ilyet,így jól jönne pár bevált "recept".

Köszönöm szépen a segítségeket


2012. szept. 6. 11:46
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Én a decoupage technikát ajánlom. Nekem az a kedvencem,és gyors,egyszerű és látványos. Nem kell hozzá semmi más csak decoupage ragasztó,szalvéta, egy tárgy(pl.: fadoboz,képkeret,váza,bögre vagy akár tányér...bármi aminek szerinted örülne az illető)és egy ecset,vagy szivacsdarab. neten könnyen utánanézhetsz a menetének,de tényleg elég egyszerű és nem is annyira költséges. Ha beírod a google-ba akkor sok-sok képet kiad és kedvedre válogathatsz,a legtöbb helyen ki is írják,hogy hogy kell csinálni,miből,mivel és hogy honnan szerezd be hozzá a dolgokat. de elég egyszerű beszerezni minden kreatív boltban megtalálható,ahogy a szalvéta,és ecset is sőt a legtöbb boltban még dobozkák és különbőző bevonható tárgy is kapható... az már más kérdés,hogy a piacon sokkal olcsóbban megkapod ugyanazt,de ha nincsen a közelben olyan piac ahol nem élelmiszer van,vagy csak nincsen kedved el menni oda,akkor így egészen egyszerűen egy boltban megkaphatsz mindent ami ehhez szükséges,és persze az eladótól bármikor ér kérdezni ;)És persze én is a rendelkezésedre állok,ha lenne még kérdésed.
2012. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pathy válasza:
100%
Én gyakran szoktam. Gyöngyből nagyon szép nyakláncot - karkötőt lehet fűzni. Hobbiboltokban kész csomagot is lehet venni, amiben a minta is ott van hogy kell megfűzni, meg minden hozzávaló. De ha nem is gyöngy, azt hiszem, ha ilyen irányú terveid vannak, akkor egy jó hobbibolt nagy segítség, ott választhatsz mit szeretnél barkácsolni, és könyvek is vannak. Például ha rákeresel a Neten a Kreatív hobby boltra, akkor nézhetsz egyet közel hozzád. Sok sikert!
2012. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!