Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogy csináljak egy jó hallowee...

Hogy csináljak egy jó halloweeni bulit?

Figyelt kérdés
Még csak 13 éves vagyok, úgyhogy nem egy after prtyról lenne szó, csak egy kb 4 fős baráti összejövetelről nálunk. De még csak szülinapi bulim sem volt soha, úgyhogy mit hogy csináljak? Mivel díszítsek, milyen filmeket kölcsönözzek ki, milyen zenéket írjak ki CD- re, stb...?

2012. okt. 14. 13:22
 1/3 anonim válasza:

na akkor. :D ahogy én csinálnám a helyedben..

díszlet: ha kertes házban laksz, akkor az udvarra/ha lakásba akkor oda is lehet kifaragott tököket rakni, bele gyertyát. nagyon jól néznek ki. neten lehet találni hozzá mintákat. nem nehéz elkészíteni, a napokba én is csináltam. csak az a buktató, h ha lakásba lesz bent, 1 hét és megfonnyad. :D

még csinálnék papírból lógó díszeket, lehet fekete-fehér lufikkal kicsinosítani a lakást. :)

filmek: mindenképpen valami félelmetes, de nem túl véres filmet kellene. bár az ilyen bulikon unalmas filmeket nézni, én ezeket mellőzném. :D

zenék: szerintem ez bármilyen lehet. :)

én a helyedben csinálnék játékokat, mint pl. ki eszi meg gyorsabban a csokit kéz nélkül, meg mint a tévébe volt, h kérdésekre kell válaszolni, és aki tudja a tojást a fejéhez vágja.. :D szerintem az is buli. :D

lehetne mesélni valami félelmetes sztorikat.

na és jelmezes móka. :) tehát mindenkinek jelmezbe kellene menni. :D lehetne olyat is csinálni, h két embert minnél előbb be kell csavarni wc papírba. :D a nyertes pedig mindig valami jutalmat kapna. :D hirtelen csak ennyi jutott eszembe. :)

2012. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 djsava1234 válasza:
holnap nekem az iskolaba lesz helowen party es nem tudom hogy mi legyek tik megy mondjatok nekem hogy mi legyek
2012. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Juj, köszönöm :DD
2012. okt. 25. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!