Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Gáz ha nemszeretnék szülinapi...

Gáz ha nemszeretnék szülinapi bulit?

Figyelt kérdés

Augusztus 2O.-án leszek 16 éves, és mindenki azt akarja, hogy nagy bulit rendezzek, kb 5O fővel...

Nos én viszont kijelentettem, hogy nemakarom semmit sem, max szűk családi kör ami max 11 +- 1,2 fő...

Nagyon gáz lenne ha a koromhoz képest nemszeretnék bulit?

Mondjuk azért is mert a szülinapom közel van a sulikezdéshez, és mindenki az első sulis napon szokott felköszönteni, nekem ez épp elég.. szerintetek gáz?


2012. aug. 1. 20:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz mert mindenki úgy rendezi ahogy akarja.
2012. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? A te szülinapot, vagy nem? Különben már a 11-12 fő is elég nagy létszám. Sokan még az esküvőjükre sem hívnak meg 50 embert.
2012. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Amerika, hogy sweet sixteen-t ünnepeljünk. Náluk van értelme, de nálunk nem. Meg hát 50 fő? Minek? A szüleid gazdagok és mellé még rongyrázók is?
2012. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és sosem akartam szülinapi bulit és nem is lett. 50 fő meg rohadtul sok.
2012. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem gáz, főleg a 16. nem, mivel az semmit nem jelent, nem a 18., nem kerek.
2012. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos a szüleid akarnak egy jót bulizni, a szülinapod pedig ürügy. Adj nekik valami tippet, hogy milyen ürüggyel lehetne még bulizni és kérd meg őket, téged hagyjanak békén.
2012. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
16 évesen én sem szeretnék. Egyrészt nem is lenne rá hely, másrészt az én ismerőseim... hát, nincs kedvem rájuk vigyázni részegen :D
2012. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jó.Én az idén a fb-n vettem észre,hogy szülinapom van annyira nem számít.Kicsit meg is ilyedtem,hogy valami baj van az agyammal de a folyamatos utazásra és melóra fogtam.
2012. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én 20 éves vagyok, egyetemista , és még soha nem rendeztem szülinapi bulit ,nem sok értelmét látok :). persze, hogy nem gáz :).
2012. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7/9 tökéletesen egyetértek veled :)

Köszönöm a válaszokat :)

2012. aug. 3. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!