Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Jövőhónapban leszünk együtt a...

Jövőhónapban leszünk együtt a barátommal 3 éve! Valamii ötlet aminek nagyon örülne?

Figyelt kérdés

20 éves. szinte mindene megvan . Szereti a gumicukrot, a csokikat, a sört..xd bár azt melyik fiú nem?!:D

Rajzos suiba járok ,de mit rajzolhatnék neki?! :/ vagy vmi kézzel készített tárgyra is gondoltam..de semmi sem jut eszembe.:/ Segítsetek légyszives!:)


2012. szept. 14. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Csináltass a közös fotóitokból egy nagy titeket ábrázoló képet. Vagyis fotómozaikot, de persze ehhez kell pár kép , meg hogy ne tartson túl nyálasnak a párod :)


[link]


Nálunk ez nagy durranás volt az 5. évfordulón :)

2012. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó ötlet! de sajnos alig van közös képünk.:OO tényleg csak pár darab.:( de majd ha lesz annyi mképp csináltatok!:)
2012. szept. 14. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ehhez sok kell, bár nekünk már 1 év alatt is annyi volt, hogy kijött volna belőle akár több nagy is :) De tulajdonképpen te tudod, hogy mit szeret igazán, volt hogy csináltattam olyan tortát aminek a tetején az egyik mi közös képünk volt és nagyon finom lett.
2012. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szia. Nekunk november elejen lesz a 4 eves, es 21 eves :)

Suss vagy csinaltass valami egyedi tortat, es melle rajtolhatsz is. En szulinapjara rajzoltam tavaly, torta pedig a 2.-on volt, mert sutni nem volt idom. De mindegy, hogy mit adsz, keszitesz, a lenyeg, hogy kettotokrol szoljon, es hogy jol erezzezek magatokat. Sok sikert! :) 18/L

2012. szept. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a barátomnak magamat szoktam adni. :) Csomagold be magad valami sexybe, esetleg sexy fehérnemű. Vagy egy kis pezsgő a köldökbe. Csak a fantáziádon múlik. ;)
2012. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2. látom akkor nem csak nálam volt 'fiatalon' meg a szerelem ilyen sokáig!:) én 15 vagyok..:$

köszi a válaszokat!:) egy közös képes párnára gondoltam meg taán egy könyv.:)

2012. szept. 15. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sokan vagyunk, csak a világ ma már általánosít és ha ilyet hallanak jönnek, hogy jéééé, 1000 az egyből....mi is 17 évesen kezdtük :)
2012. szept. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen , pontosan.. a mai kapcsolatok meg kb 1-2 hónap és késsz.. :/ ez már a legaja..
2012. szept. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!