Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Akiknél Szenteste a vacsora...

Akiknél Szenteste a vacsora az ünnepi étkezés, mit esznek ebédre? Valami könnyűt, egyszerűt, vagy az is igaz "nagy" ebéd?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
mi 24.-én szüleimnél fogunk ebédelni töltöttkáposztát, vacsora itthon, húsleves és rántotthús :)
2012. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vasárnap csirkecombor sütök tepsiben,annyival többet csinálok,ami elég hétfő ebédre is.

Vacsira hústortát sütök frissen,még gőzölögve kerül az asztalra.

2012. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem inkább valami egyszerűbbet,hogy este jól tudjak enni a menüből, ha délben is jól belakmároznék, este már biztos nem esne jól sok nehéz étel !!!De ezt mindenkinek a gyomra dönti el !!!
2012. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korábban,míg egyedül voltam,és haza jártam karácsonyra,mákos guba volt az ebéd.Mióta férjnél vagyok,az ő nagymamájánál ebédelünk,és ő nem érti meg,hogy nem szeretném degeszre enni magam,így az ünnepi vacsiból kevesebb csúszik:(
2012. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi 24-én nem eszünk nehéz kaját, vacsorára is csak halat. Az igazi lakoma másnap kezdődik. :)
2012. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húsleves, töltött káposzta, rakott krumpli... :)
2012. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában csak egy szendvicset eszünk ebédre Szenteste napján, hogy legyen hely a vacsorának:)
2012. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én aznap csak reggelizni szoktam tojásrántották, vagy valami mást, aztán egész nap sütünk, este pedig addig eszek, míg ki nem durranok :)
2012. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!