Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti milyen táncot táncoltatok...

Ti milyen táncot táncoltatok szalagavatón?

Figyelt kérdés
Vagy milyet fogtok, ha még nem volt meg?
2013. jan. 20. 14:33
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Angol+bécsi kombós keringőt (szerintem kár volt mindkettőt belerakni...).

Osztálytánc pedig charleston-os volt, az alapötlet a Chicago c. film volt. Lányok piros harisnya, fekete felső, nagy piros rózsa; fiúk ünneplőgatya, fehér ing, hózentróger.

:)

2013. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Egy angol keringőt,utána egy pörgős spanyol táncot :)

(már előadtuk)

2013. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Fura, hogy rajtunk kívül senki se táncolt palotást, pedig az olyasmi, mint a keringő, csak magyar tánc. :o
2013. febr. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A valaszom torlodott....marmint az elso, mert amugy a 20 as vagyok

Mi is palotast tancoltunk... Annyira jol sikerult, hogy kesobb meghivtak minket, hogy tancoljuk el a nyitotancot egy jotekonysagi balon....


(Nalunk evfolyamtanc is van ezek a keringok 3 :2 angol 1 becsi, ezen kivul minden osztaly tancol valamit, ami sosem keringo, mi palotast, van aki modernet, van aki latint....stb)

2013. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én anno táncoltam bécsi-, angol keringőt és cha-cha-cha-t.Az utánunk jövő évfolyamok már csináltak meglepetés táncot.Kitaláltak valami jó sztorit neki és aköré építették fel a táncot.Saját maguk találták ki a lépéseket és mindig beletettek valami jó poént.Pár ilyent láttam már,azok mindig élvezetesek és nem bénáznak a srácok,nem úgy mint a keringőkben.
2013. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!